Skocz do zawartości

Projekt 205 - OSA


pd-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Model w skali 1:200. Odlewany kadłub w dwóch częściach, pełny lub do linii wodnej. Detale drukarka żywiczna.  Podstawka do modelu, figurki kilku członków załogi, przezroczysta osłona pomostu, duża blaszka z elementami fototrawionymi. Pytania i zamówienia poprzez e-mail. 

 

1.thumb.jpg.d28977a09651d68032f0a5ad31690a2d.jpg3.thumb.jpg.bc6bba455a188b947b8e60d7bf57442c.jpg2.thumb.jpg.d2f4ded5ae12cd72ff438c7788768b51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek na których coś widać by nie zaszkodziło. Nie widzę tu tej części podwodnej, ani instrukcji... Cena rozumiem jest tak powalająca, że musi pozostać ściśle tajna ? :wink:

 

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie widzisz, bo tych nowości nie wrzucają ludzie którzy je produkują i sprzedają. W zasadzie to tu chyba powinieneś dać sama zapowiedź,  a oferty ceny itp w dziale handlowym. 

Modelarze to wzrokowcy, z takimi zdjęciami i prezentacja produktu za wiele nie sprzedasz, szczególnie jeżeli potencjalni klienci będą musieli wymuszać i formacje dotyczące produktu siłOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szczerze powiedziawszy to ostatnio trochę odpuściłem prace projektowe do OSY w 1:350. Musiałem trochę odpocząć i też zbudować jakiś model. W końcu jestem, co prawda kiepskim ale jednak modelarzem a nie biznesmenem. Do tego kupiłem kilka nowych modeli w oczekiwaniu na emeryturę. Jeszcze się oszukuję. No ale dobra, przekonaliście mnie. Wracam do pracy przy 350. Nie będę teraz składał pustych deklaracji, ale myślę że będzie dostępna na początku wakacji. Nad ceną dopiero będę myślał jak wszystko będzie gotowe. Na pewno nie będzie powalająca. Dajcie mi proszę jeszcze trochę czasu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Osa 1;350. Elementy drukowane są już gotowe, jeszcze tylko blaszki i modyfikacja instrukcji. Aczkolwiek zastanawiam się czy się nie wstrzymam trochę, bo zamówiłem nową dużo dokładniejszą drukarkę, ale przyjdzie dopiero pod koniec sierpnia. 

image.thumb.jpeg.a391390314f161d7b85d12c3b83ea024.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 10.07.2023 o 10:52, pd-3d napisał:

Osa 1;350. Elementy drukowane są już gotowe, jeszcze tylko blaszki i modyfikacja instrukcji. Aczkolwiek zastanawiam się czy się nie wstrzymam trochę, bo zamówiłem nową dużo dokładniejszą drukarkę, ale przyjdzie dopiero pod koniec sierpnia.

czy wersja 1:350 jest już dostępna do nabycie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dostawę blaszek. Modele wydrukowane na nowej drukarce w rozdzielczości 12K, leżą spakowane w pudełkach i czekają. Na początku przyszłego tygodnia powinienem mieć blaszki u siebie i będę mógł zacząć rozsyłać kompletne modele. Jak będę miał wszystko  to odezwę się sam, w pierwszej kolejności do zainteresowanych kolegów. No i oczywiście pojawi się informacja ze zdjęciami na forum. Tak że jeszcze kilka dni cierpliwości proszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już szczęśliwym posiadaczem owada :szczerbol:

zakup bezproblemowy --> expresowa wysyłka do paczkomatu 

 

EDIT  --------------

 

15 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Ale wiesz że to są śmigła a nie śruby okrętowe?

nie jest tak żle - one mają 2,5mm średnicy więc w realu wyglądają całkiem nieźle

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne do czego ja się mógłbym przyczepić to zasugerowałbym @pd-3d aby rozważył w następnych egzemplarzach pokład dziobowy z blaszki. Niestety on nie jest płaski i są na nim drobne artefakty po wydruku które i tak trzeba wyszlifować na gładko , więc w tej skali wszelkie detale tego pokładu z druku 3D i tak się straci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.