Skocz do zawartości

VIII Model Show Poznań 2023 22-24 września 2023


Rekomendowane odpowiedzi

Jest juz zarejestrowanych 700 modeli z Polski, Niemiec, Czech i Słowacji 😍❤️ zostały tylko 2 dni wiec, kto jeszcze nie zgłosił modeli to szybko szybko 😁
Przypominamy, że nie ma możliwości rejestracji modeli w dniu zawodów. 
Rejstracja odbywa się do środy 20 września godzina 24:00
scale-modeling.com

IMG-20230919-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy 😎
Wielu z Was wspominało, że to będą ich pierwsze zawody co bardzo nas cieszy🦾
By ułatwić Wam szukanie odpowiedniej klasy, stołu itp jest kilka udogodnień 😁
Klasy startowe są w różnych kolorach dla grup wiekowych.
Na stołach będą informacje z klasami startowymi, również w kolorach jak karty startowe 😎

IMG-20230920-WA0016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartosz Ciesielski napisał:

Rejstracja zakończona nr 21809😎 

Przypominamy, że parking przy terenie zawodów jest operatora zewnętrznego wiec jest płatny (jest parkomat) oczywiście można parkować na strefie parkowania lub w innych miejscach 😉

 

IMG-20230921-WA0013.jpg

Czyli jak widzę można już w piątek dostarczać modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani🦾

Każdy z nas chce zaprezentować na zawodach swój model jak najlepiej, dlatego prośba o ustawianie modeli na stołach jak na grafice 😎 Dlaczego?

Żeby Wasze modele były bezpieczne, dobrze widoczne i nie zasłaniały innych modeli 😎 

Pamiętacie, że organizator może, ale nie bardzo chce przestawiać Wasze modele 😜😎

IMG-20230920-WA0017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie wszystkim uczestnikom życzę ciekawych spotkań, sukcesów i dużo zabawy.

Ja osobiście nie pojawię się. Póki co dla mnie za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz Ciesielski napisał:

Kochani🦾

Każdy z nas chce zaprezentować na zawodach swój model jak najlepiej, dlatego prośba o ustawianie modeli na stołach jak na grafice 😎 ...

Hmm, że tak "po stolarsku" trochę zażartuję: to modele pojazdów ustawiane będą na boku modelu :haha:

 

Tak by mi wynikało z zamieszczonej grafiki.

 

Przepraszam, więcej nie będę, obiecuję poprawę :flaga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Slawek_26869 napisał:

Hmm, że tak "po stolarsku" trochę zażartuję: to modele pojazdów ustawiane będą na boku modelu :haha:

 

Tak by mi wynikało z zamieszczonej grafiki.

 

Przepraszam, więcej nie będę, obiecuję poprawę :flaga:

 Mieliśmy wiele pytań od osób, które będą pierwszy raz na zawodach: jak ustawiać modele. Wiemy że są rożnej wielkości modele, podstawki itp, rysunek jest pogladowy i bardziej chodziło żeby uświadomić, przedstawić na schemacie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem i jeszcze raz przepraszam za ten niewinny "stolarski żarcik", ale jak tylko ujrzałem ten schemacik nie mogłem się od tego żarciku uwolnić :) .

Fakt faktem, że przy takich imprezach prawie zawsze dochodzi do dyskusji i pytań: Co, jak i gdzie postawić? Dlaczego tutaj a nie np. tam? itp. itd.

A wracając do schematy to faktycznie "stawiając samochodziki na kółkach" to powstały prostokącik mógłby oznaczać tysiące możliwoiści 😞

Żałuję, że niestety w tym roku rówmież plany odwiedzenia Waszego Konkursu (niestety tylko jako "oglądacz") pokrzyżowała mi "pańszczyzna do odrobienia" 😞

Może za rok się uda tak zorganizować żeby Was odwiedzić .

 

Życzę Wszystkim udanej Imprezy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za paradoks.

Jak zrezygnowałem z jeżdżenia na konkursy to taka fajna impreza 100 km od domu.

Pozostaje mi życzyć wszystkim uczestnikom świetnej zabawy.

Zwycięzcom z góry gratuluję.:super:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę, podziwiam i powiem - parafrazując trochę klasykę - „oświetlenie głupcze”! :)  To jedyna rzecz, która w tej lokalizacji „kuleje” - w panującym lekkim półmroku, oglądanie modeli, które NIE MAJĄ zimowego kamuflarzu, może być ździebko problematyczne… Po za tym - kulowo jest :super:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.