Skocz do zawartości

Daf XF 105 Flying Dutchman II


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

50265b643d41546f.jpg

 

Tylna i boczne ściany obite materiałem. Na ścianie super tuningowy napis DAF Jeden reflektor dachowy zrobiony (nie ma obramówki i jest trochę zepsuty). Doklejone obrysówki w błotnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo, na tym zdjęciu...ten kolor...spadłem z krzesła a szczękę do tej pory zbieram z podłogi Genialnie się prezentuje

 

Pozdrawiam

 

 

Chcesz, to Ci mogę taki kupić Dzięki

 

 

No DAF faktycznie miał przypominać NL Tuning... Co z tego wyjdzie w efekcie końcowym? Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem.. właśnie się zapomniałem i nie zostawiłem żadnej szpary dla oparów i jest lipa...

Boczne szyby też wklejałem na CA i nic nie widać... Jeśli się uda, to odkleję ten reflektor, ale się boję, że więcej mogę sknocić niż zrobić dobrego, więc muszę to dobrze przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pierwszy model sklejałem czymś cyjanopodobnym. Powiedziałem gościowi w sklepie żeby mi dał klej do klejenia modeli plastikowych to dał :/. Światła zamalowałem odpowiednimi farbami to jakoś znośnie wygląda ale z szybami niestety nic nie dało się zrobić :/ no ale z racji że był to pierwszy model to w końcu na czymś trzeba się uczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dzień dobry!

 

Co o tym myślicie??

 

ef32cdc44609ced0.jpg

 

EDIT:

 

Cholera ale mi jakość zrypało... Tutaj powinno być lepiej:

5c9aeb09f282f453m.jpg

 

Zmieniłoby się:

Podwozie naczepy (zabudowanie osłon bocznych od dołu. Kolor felg w naczepie biało-pomarańczowy jak w koniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... Petek będzie, ale nie zdążę go teraz skończyć całego, więc zakoszę naczepkę i podłączę do Dafa na Bytom

 

Foty lepsze będą we właściwym czasie... Teraz tylko tak poglądowo wstawiłem, żeby się spytać, czy to jakoś wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogulni jest git jedyne co bym zmienił to osłony boczne między osiami coby nie były takie szpiczaste zakończenia zrobiłbym bardziej zaokrąglone i dłuższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta naczepka to chłodnia italerki??

 

Tak. Z zestawu Sunshield.

 

Właśnie pracuję nad zabudową dołu naczepy. Zobaczymy co się uda wymyślić. Planuję naczepę na nowo pomalować całą śnieżno białą i może jakiś malunek pomarańczowy... Jak macie jakieś fotki takiej naczepy, albo czegoś w tym stylu, to chętnie zobaczę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadaaaammmm

 

6727aa63088ebd96.jpg

86900700872ba471.jpg

2edb14d751d6279c.jpg

0e66fa71b3488fe1.jpg

 

 

Może się podoba, może nie. Na razie taki będzie zestaw i koniec kropka, pikuś konopka

 

NO TO DO BYTOMIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka coś pięknego i to w jakim czasie, jedyne co to chyba Ci się lekko poszarpała linia oddzielająca boczną ścianę od dachu (u góry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie praktycznie tylko tylna i przednia ściana są do skończenia, ale dzisiaj juz nei dam rady. Światła, klamki, zawiasy, przewody i będzie finisz.

 

 

A faktycznie jest tam troche poszarpane. Ciężko mi było zamaskować dach i dlatego tak to wygląda. Za bardzo tam zeszlifowany kant był chyba.

 

 

Dzięki za miłe słowo.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.