Skocz do zawartości

Volvo FH12 Sweet Candy 10 - Henrik Guldager


eKrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Chciałem wam przedstawić projekt nad, którym ostatnio pracuje. Mianowicie Volvo FH12 Sweet Candy 10. Oczywiście model będę się starał jak najlepiej odwzorować od prawdziwego Volva. W modelu aktualnie pracuje nad kolorystyką rysunkami itd, ponieważ po co robić ramę jak się nie zrobi rysunków itp, więc tak co z malunkami ? Odpowiadam, że będę malował pędzelkiem na zdjęciu poniżej już widać efekt prac.

 

 

Orginał na którym się wzoruje

 

80901422.jpg

 

19-Sweet-Candy-10-2-%2805-1998%29.jpg

 

Dotychczasowy efekt prac, oczywiście malunki dopiero początek :

 

IMG-2362.jpg

 

IMG-2372.jpg

 

IMG-2371.jpg

 

IMG-2364.jpg

 

IMG-2366.jpg

 

IMG-2367.jpg

 

Od razu wyjaśniam że rama nie jest od tego modelu nie miałem po prostu jak przymierzyć.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podjąłeś się trudnego zadania. Trzymam więc kciuki coby Ci się powiodło. Dużo łatwiej byłoby Ci malowanki robić na podkładzie do kalkomani i potem naklejać na model, a w razie pomyłki zawsze można zacząć wtedy od nowa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę zacny projekt ergie ma rację co do malowania, a już widać niewielkie różnice w malunkach pod reflektorami. Duchem jestem z Tobą i mam nadzieję, że poradzisz sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pod reflektorami jest strasznie trudno namalować cokolwiek i tak mi się udało namalować w miarę przyzwoicie jeszcze postaram się to poprawić.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem Archi, widziałem na niemieckim forum już dosyć dawno, ale dziękuje. Ciesze się, że wypowiedziałeś się w moim temacie.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj pracowałem przy malunkach jeszcze dojdzie trochę detali itp. Dam takie zdjęcie z bliska jak to wygląda. Na żywo oczywiście wygląda o wiele lepiej, dzisiaj już znów wieczór nie mogę zrobić porządnego zdjęcia, ale jutro w południe postaram się zrobić już normalne.

 

DSCI0015.jpg

 

Zdjęcie za bardzo wszystko rozjaśniło.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malunki na 80% podobne, troszkę jest różnicy w kształtach Czarna ramka wokół szyb źle zrobiona, polecałbym przed pracami zdobyć dokładne fotki oryginału, albo lepiej się wzorować na nim, bo czarny miał być zaokrąglony równo z uszczelką, a nie zrobiony kąt 90 stopni prosty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucknology wiem ten czarny na pewno będzie poprawiony. A malunki naprawdę nie są łatwe dla tego może być różnica chodż staram się jak najlepiej też będą jeszcze poprawki.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , więc tak jak mówiłem porcja fotek w normalnym świetle dziennym. Już to czarno poprawiłem, jeszcze trochę czarne widoczne, ale zniknie.W ramie już zmienione zawieszenie na "prawidłowe" heh.

 

Zdjęcia

 

IMG-2374.jpg

IMG-2375.jpg

IMG-2379.jpg

IMG-2376.jpg

IMG-2377.jpg

 

Rama

 

IMG-2384.jpg

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że jeszcze będę się starał, ale to nie takie łatwe jak są te malunki. Zapomniałem przez malunkami o tym no niestety teraz są skutki.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.