Skocz do zawartości

Ktos wie coz to za firma odpowiedzialna za te modele?


JanSerce

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, letalin napisał:

F-117 to w środku Italeri. Apache nie wiem.

Według Scalemates F117 i Apache to chińska firma Zhengdefu wyprodukowała formy.

 

Edytowane przez Endrju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Endrju napisał:

Zhengdefu

Dokładnie.

Miałem od nich MiGa-31. Nazwa jest widoczna w lewym, dolnym rogu.

image.png.b6096ce5894ef8d562e2d82e3f1a7576.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wojtek59 napisał:

Belmonte.

Zobacz na Scalemates.

image.thumb.png.5be5231144fc4afd1fd2fcfbebcf2d83.png

Po tym boxarcie pierwsze skojarzenie Revell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Endrju napisał:

Według Scalemates F117 i Apache to chińska firma Zhengdefu wyprodukowała formy.

 

układ części na ramkach identyczny z Italeri. Może Chińczycy skopiowali dokładnie nawet to, ale wydaje się bardziej prawdopodobne, że to jednak ITA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
40 minut temu, letalin napisał:

układ części na ramkach identyczny z Italeri. Może Chińczycy skopiowali dokładnie nawet to, ale wydaje się bardziej prawdopodobne, że to jednak ITA. 

Model Zhengdefu  powstał w latach 90-tych. Wtedy Chińczycy kopiowali niż współpracowali ale oczywiście pozostałych opcji wykluczyć nie można.

Edytowane przez Endrju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem od nich YF-22 (ewidentna kopia Italeri) i MiGa-31, w obu przypadkach jakość fatalna , nieprzyjemny twardy plastik, oba poszły w świat 

Pozdr ww 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest to przypadkiem wspomniany tutaj wyżej Kitech lub jakiś jego klon czy odnoga lub odwrotnie? Kiedyś spotkałem się z  dwoma ich modelami. Pierwszym był Su-27 w 1/48. Strasznie mydlany i ogólnie tragicznie zrobiony zestaw. Drugim był czołg M60A1 w skali 1/48., oczywiście z silniczkiem, jak przystało w tego typu modelach. Jakość chyba jeszcze gorsza niż w przypadku Su-27. Szczytem natomiast były gąsienice, których guma capiła jak regał z tanimi chińskimi trampkami w chińskim centrum wszystko po 5zł. I mimo upływu lat ten smród trampek w ogóle nie ubywał, wręcz przeciwnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naście lat temu kupiłem w Kauflandzie na stoisku z zabawkami MS-406 i Spita XV w 1/48 za śmieszne pieniądze. Modele też były śmieszne z tym że oba to były przepaki kanadyjskiego HobbyCrafta. Widocznie nie do końca były bylejakie bo jednak Eduard wypuszczał do nich blaszki.

A gdzieś tak na poczatku lat 90tych w W-wie w sklepie "Pod orłami" kupiłem owegoż Morana, Ju87G, Piper Cuba i bardzo miło je wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.