Skocz do zawartości

351, Sphyrna, 1/700


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No i ostatni element paznokciowego projektu ukończony. Warsztacik TUTAJ.

351, znany też jako Garbata Baba Jaga, jest jedynym przedstawiecielem chińskiego typu 033G1. Temat juz przeze mnie odwiedzany w 1:144, tym razem w 700-tce. Przede wszystkim wielkie podziękowania dla kolegi Roberta, któremu zawdzięczone są pojazdy, skrzynie i beczki. Ludziki klasycznie ION Model, do tego troche szmelcu i skraczu. Teraz zostaje mi już chyba tylko zrobienie go w kisielu w 350, co by wykorzystać wszystkie dostępne skale i sposoby ekspozycji :haha:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z serii MAKRO wrogiem modelarsFa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i oczywiście z zapałkOM:

Obrazek

Obrazek

  • Like 12
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz Pan jak burza! Dopiero co jeździdła były w podkładzie, a tu już na gotowo :super:. Może i nadbrzeże ze wszystkim co na nim trochę za czyste, ale i tak zazdraszam wykonania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

kurczę fajnie to wyszło a patrząc iz to 700 to juz w ogole klękajcie narody, jak zwykle doskonale // gratulacje 

ja bym troszkę rozmył bardziej w zacieki te zielone (ale to pewnie zbliżenia sprawiają wrażenie lekkich ;paciek:))  i może i nabrzeże fatycznie takie porządne ... ale to jest KRL tam pyłka nie ma :) i wszyscy tacy sami wiec jak dla mnie  realne => jeszcze wodzu przyjedzie i będzie wtopa :) 

 

ps a czy z tych polerów lina by fajnie nie wyglądała ? 

 

ps ta fota z zapałką sztos szos - bardzo fajne 

 

 

 

 

 

Edytowane przez laskonogi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna scenka :super: mi tu jednak jeszcze jakiegoś dźwigu nawet na pojeździe brakuje bo jak te beczki dostarczą :piwo: Na przetaczanie BHP by nie pozwoliło no chyba że to czysty spiryt :haha:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prrroszę, brud, syf, stary olej, ślady opon :szczerbol:

Co do dźwigu, to gdzie jest powiedziane że one nie jadą w drugą stronę?

BHP :haha: Kto nie ładował 200l beczki oleju w taki sposób nic o życiu nie wie :haha: Zdarza mi sie to dość regularnie i nie ma w tym nic skomplikowanego.

Zacieszam że sie podoba i dzięki za uwagi. 

Obrazek

Obrazek

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Prrroszę, brud, syf, stary olej, ślady opon

ło panie, to jeszcze poler delikatnie od zewnętrznej winiene mieć syfek na tym białym gzymskie - co by rowniej to wygladało 

 

zajebiste te ślady opon jak to zrobiłeś tylko nie mów ze aero z ręki :) bo sie tępym narzędziem obije 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Biała linia na krawedzi doku jest po to, po co taka sama linia jest na peronie kolejowym,żeby było widać gdzie jest krawędź z której można się spitolic na łeb :haha:

Jest już wystarczajaco obryta.

Wszystko zrobiłem olejami i emalią.  Ślady opon namalowałem magicznym narzedziem, na ktore w RZyciu byś nie wpadł..... PĘDZLEM :haha:

 

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudniejsza wersja doku zdecydowanie, rozumISZ, lepsza. Wcześniej to taka półka na ksiONżki z aŁtkami:haha:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Lipa napisał:

Brudniejsza wersja doku zdecydowanie, rozumISZ, lepsza....

racja, racja...    :piwo:

widz ma rzucić okiem i instynktownie czuć smród sinic i rozkładających się meduz  :haha:

 

AWRUK !  na razie to powiało ale navigOM    :haha:

Edytowane przez M.A.V.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, M.A.V. napisał:

racja, racja...    :piwo:

widz ma rzucić okiem i instynktownie czuć smród sinic i rozkładających się meduz  :haha:

A gdzie glony :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinice to glony :haha:

Podsumowując całkiem fajne te paznokcie, ale wielkim mankamentem samego zestawu jest brak blaszki. Gdyby ktoś chciał od tego zaczynać przygody z 700, od razu musialby inwestowac w jakieś uniwersalne relingi.

Naprawdę chyba zrobię go  jeszcze raz w 350tce, łajbą jest..... niepowtarzalna :haha:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.