Skocz do zawartości

Powrót Króla TYGRYSA II "AUTSAJDER"


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie bylo mnie kilka dni, a tu już prawie gotowe. Patrze tak z 5min. potem kiwam głową i nadal nie moge uwierzyć, że ta ziemia jest tak realistyczna z tymi drzewami. Pozatym to model nie odstaje jakościowo od podstawki.

Pogratulować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki radom mojego przyjaciela wreszcie mam prawdziwe zdjęcia. Studio skonstruowalem na kuchennym blacie i oświetlenie to lampka mojego syna włożona między reling. Za to ze wpadł na tak genialny sposób nalezy się dobra whisky. No i jak powiedział tak zrobiłem.

Do dalszej zabawy na Tygrysie pozostała płyta nadsilnikowa i wentylatory ale wkróce będę to poniewierał.

Tak to wszystko wygląda naprawdę na tą chwilę.

IMG_0003.jpg

IMG_0004.jpg

IMG_0005.jpg

IMG_0001.jpg

IMG_0010.jpg

IMG_0014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki na prawdę FAJNE wręcz.... a o samym modelu co tu powiedzieć tak trzymaj.

 

 

 

Pozdrawiam Dumo

 

Pozdrawiam Moderator

 

 

 

Spoko luz kultura musi być

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze Zawstydziłem się

Kilka dni mnie nie było i się nie odzywałem ale ostatni czas poświęciłem na ostateczne dopasowanie Tygrysa do otoczenia. Nie pokazuje zdjęć całości terenu, bo to już na fotkach finalnych ale sporo się tam wydarzyło. Do zakończenia zostały – wydechy, zacieki z tyłu czołgu, poprawienie kilku odprysków na mini i zieleni , i figury/figura. Wczoraj zabejcowałem ostatecznie podstawkę.

Jeśli macie jakieś uwagi co do pojazdu to proszę teraz.

Pozdrawiam

 

IMG_0003-1.jpg

IMG_0006.jpg

IMG_0020.jpg

IMG_0009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brąz wydaje mi się za intensywny do innych odcieni, które są zdecydowanie wyblakłe. Wieżyczka dowódcy i jarzmo (osłona) armaty do dalszej pracy dewastacyjno-brudzingowej. Lufę chyba bym jednak poddał koloryzacji a'la reszta czołgu.

To z uwag -moim zdaniem.

Stwierdzenie- kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No jasne Mareczku że wypijemy i to nie tylko piwo.

W sobotę finał, nie mam za dużo teraz czasu i bawię się pierdółkami na czołgu a to zabiera najwięcej czasu. Dodatkowo mam uszkodzony internet, bierze mnie grypa a w pracy mam najgorętszy okres. Pomalowałem już figurę, zostały duperelki.

Ostatnie ujęcia na rzeczy które robiłem

KopiaKopiaIMG_0013.jpg

IMG_0017kopiaka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.