Jump to content
93mati

BMP-3 - Skif - 1:35

Recommended Posts

Jak ci się chce to możesz w paru miejscach rozjaśnić bardziej w żółty będzie większa różnorodność

Witam

No i dalej jedziem. Tylko, że ferie powoli mi się kończą

Zrobiłem swoją drugą biedronkę ale lepszą niż na BMP-1 Przedtem był jeszcze delikatny wash... Teraz będzie kolejny - mocniejszy w zagłębieniach i później chyba lakier matowy

"Zdieńća"

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Pozdrawiam

Jeśli dbasz o nasze zdrowie psychiczne otwórz właz lewego strzelca i włazy desantowe bo powinieneś eksponować wnętrze każdym możliwym sposobem

peter włazu lewego strzelca nie otworzę, bo coś tam już wcześniej spartoliłem

A włazy desantowe są ruchome więc nie ma problemu

Co jest! Nikt nic więcej nie skomentuje? Mówcie proszę co mam poprawić itp. bo zaraz przejadę go matem

To dawaj a nie się głupio pytasz

Mówisz- masz

Zrobiłem łosza, położyłem matt i zrobiłem obicia... ale do końca nie jestem z nich zadowolony

Na zielonym mi się podobają, tylko gorzej z tymi na pustynnym

Dać tam te fajne- jaśniejszy od pustynnego i później metalowe

Zrobiłem jeszcze wytarcia na kołach, narzędziach, linach i spluwach.

Po tym wszystkim będzie brudzonko

Tadam!

10.jpg

11.jpg

12.jpg

O właśnie! Tutaj Panocki widać przetarcie na głównej lufie spowodowane strzelaniem z działka bocznego 30mm

13.jpg

I zdjęcie oryginału

http://www.armyrecognition.com/News/2006/March/BMP-3F_russia_armyrecognition_Copyright_016.JPG

Pozdrowionka

podoba mi sie,bardzo fajnie wyszllo loszowanie

podoba mi sie,bardzo fajnie wyszllo loszowanie

Dziękusz Nawet mi się podoba... wash też, a to już jest coś

Dzisiaj jeszcze zrobiłem obicia na pustynnym ale jutro je poprawię Niedługo będzie galeria, bo zostało tylko kurzenie... a może coś doradzicie

Czy coś mam do niego dodać Może zrobię też podstawkę jak czasu starczy

1. podstawka

2. popraw granice tego ubytku farby od strzelania 30 mm bo wyglada jakbyś dziabną po prostu srebną farbą

Paweł Czarnocki Mogłem się Ciebie posłuchać, bo zrobiłem brudzenie i już model mi się nie podoba W domu mówią, że dobrze wygląda ale nie dla mnie... uratować go może jakaś poligonowa podstawka

Jednak znalazłem też zdjęcia BMD-4 całkiem nieźle zabrudzonego, a to dosyć nowy pojazd

np. tu - http://btvt.narod.ru/5/vdv2007/1-1/Sbros_BMD-4-03.jpg

lub tu - http://allday.ru/uploads/posts/2008-09/1222641089_bmd4_21.jpg

Sorki za OT, ale co ten BMD z pierwszej fotki mógł robić na środku zaoranego pola obłożony dookoła szmatami?

Sorki za OT, ale co ten BMD z pierwszej fotki mógł robić na środku zaoranego pola obłożony dookoła szmatami?

To pojazd przystosowany do zrzucania z samolotu. Na spadochronach oczywiście. Więc pewnie wylądował na środku pola.

Tak, ten BMD został zrzucony z samolotu... to był zrzut doświadczalny, jeden z pierwszych tych BMD jeśli się nie mylę

Troszku jeszcze "dopicowałem" model i już jest OK... Jutro wrzucę zdjęcia

Witam

Jednak mniej mi się podoba model niż przed kurzeniem... Chyba zawaliłem sprawę

Napiszcie proszę co Wy sądzicie o tym kurzeniu Jak mam szansę odratować ten model

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Pozdrawiam

Mati, nie gadaj. Super Ci wyszło to kurzenie. Wygląda lepiej niż przed Ja bym tylko jeszcze bandaże kół przykurzył trochę. A tak w ogóle to czym kurzyłeś?

Eh, dzięki. Chyba bardziej przepadam za czystymi pojazdami

Kurzyłem go pigmentami: Agamy - piaskowy i Miga - Dark Mud

Teraz jesteś w jeszcze lepszej sytuacji niż poprzednio, robisz letnią podstawkę a nie zimową Jak dla mnie to

Dzięki peter

W sumie tak wyglądają pojazdy po manewrach na poligonie

Chciałbym teraz zrobić taką scenkę - http://btvt.narod.ru/5/vdv2007/1-1/BMD-4-01.jpg

BMP będzie wjeżdżał pod prawie płaski pagórek, jakieś krzaczory i ta flaga, bo chyba nie tylko WDW używa takich flag

Znalazłem też fajne zdjęcie BMD w zimowej scenerii - http://btvt.narod.ru/5/vdv2007/1-1/BMD-4-18.jpg

Takie coś to bym zrobił ale już za późno Przy okazji spójrzcie na te obicia... a to taki nowy pojazd

Zdjęcia z tej strony - http://btvt.narod.ru/5/vdv2007/vdv2007.htm

Takich flag używa każda armia świata Tu chodzi o to że to jest pozycja strzelecka Łatwe do zroienia a fajnie wygladające, czekamy na efekty

Daję lepsze zdjęcia

Zobaczę czy uda mi się zrobić tą podstawkę, bo został tylko miesiąc do końca konkursu Czyli dla mnie 4 weekendy prac... Jak dobrze, że były ferie

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Pozdrawiam

Mati, wygląda to ślicznie! Bardzo mi się podoba. Jeżeli koniecznie chcesz jeszcze zabawy z kurzem, to namocz płaski pędzel lekko w white spiricie i poprzejeżdżaj nim z góry na dół po tym kurzeniu. Zrobią się takie rainsowe, kurzowe zacieki.

Pozdrowienia!