Skocz do zawartości

BMP-3 - Skif - 1:35


93mati

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli koniecznie chcesz jeszcze zabawy z kurzem, to namocz płaski pędzel lekko w white spiricie i poprzejeżdżaj nim z góry na dół po tym kurzeniu. Zrobią się takie rainsowe, kurzowe zacieki.

Właśnie też tak robiłem i wiele innych... i pomogło

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Przez 2 tygodnie coś tam zrobiłem z dioramką... Tak na prawdę to tylko w weekendy

Nie wiem czy mam zrobić krzaczory zielone, czy może je zostawić takie jakie są... pomóżcie proszę Chciałbym jeszcze porozrzucać łuski od działka 30 mm i może panów figurantów wrzucę z zestawu Zvezdy: http://www.jadarhobby.pl/zvezda-3615-wspolczesni-rosyjscy-czolgisci-p-16916.html

Tylko czy poczta zdąży dostarczyć je w ciągu 2 tygodni Po wcześniejszych przygodach z tą instytucją to wątpię w to...

 

Dobra, czas na zdjęcia

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

 

Tutaj chciałem porównać pomalowane chwasty z nietkniętymi

 

05.jpg

 

Na tym się wzorowałem: http://btvt.narod.ru/5/vdv2007/1-1/BMD-4-01.jpg

Jakie podobieństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tych akurat Zapoluj na ruskich czołgistów Dragona (nawet na forum ktoś sprzedawał) Jak nie to Specnaz Zvezdy lub Alangera, dasz rade ja dałem ze Zvezdą Weź kuriera, olej Pocztę Polską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tych akurat

Już zaplanowałem jaki będzie rozkład na dioramie tychże ziomali i zamówiłem...

Aż się boję, że spartolę te kukiełki... Pożyjemy, zobaczymy

Zapoluj na ruskich czołgistów Dragona

Nie pasowaliby. Byliby za "starzy"

Jak nie to Specnaz Zvezdy lub Alangera

Na poligon też jak dla mnie nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam jeszcze brudzić pigmentami dioramkę czy zostawić tak jak teraz (stan jak na zdjęciach + zrobiony filtr ziemisty po sesji zdjęciowej)?

I czy tą trawę zieloną robić czy coś? Czyli w zasadzie do końca potrzebuję tylko figurki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

 

Po figurki musiałem sam iść na pocztę... Leżały tam tydzień, a wcześniej nikogo z poczty nie było. Nawet awiza nie zostawili

 

Rozpędziłem się i zapomniałem o in-boksie Trochę tam skleiłem

 

01.jpg

 

02.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej

 

Zrobiłem im próbne kamo... o coś takiego

 

01.jpg

 

02.jpg

 

I nawet fajnie to wygląda

Plan jest taki, że koleś wskazujący palcem będzie miał spodnie właśnie w takie kamo, a kurtkę khaki, stojący obok niego będzie cały w kamo, a siedzący na wieży tak jak ten pierwszy Tylko hełmofon będzie miał w khaki Nigdzie nie znalazłem czołgistów w jednolicie zielonych strojach, więc zrobię tak jak napisałem.

 

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na współczesnym umundurowaniu w ogóle się nie znam więc nie wiem czy to, które Ty wykonałeś jest prawidłowe, ale wg mnie wygląda dobrze tylko popraw jeszcze szczegóły.

 

To co ja napisałem jest zapewne do poprawki z braku dokładnej wiedzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż na spodniach wygląda okey, zrób jeszcze tylko cieniowanie.

Pozdr

Cieniowanie, suchy pędzel będą oczywiście

Wcześniej peter podesłał mi link z jakąś profesjonalną techniką. Jak dla mnie to wyższa szkoła jazdy... ale może kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale trzeba mieć lepsze farby do tego niż Humbrol I też to tak prosto brzmi, a pewnie jest zupełnie inaczej

Washa dam oczywiście i zrobię, a przynajmniej spróbuję zrobić ziomalom ryjki taką oto techniką:

http://www.atakmodel.com.pl/pliki/porady_1.htm

 

Nikt nie napisał czy lakierować przed washem, czy czekać aż dobrze wyschnie farba i potem washować

 

Dzięki wiec4-13 na pewno się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.