Skocz do zawartości

Mig-29 UB Italeri 1/72


MFR

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za rady, na pewno z nich skorzystam.

Te szpary postaram sie jeszcze jakos zatuszowac.

Golenie wkleilem pod takim samym kątem jak na tym moim zreszta zdjeciu http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=8755

Staralem sie rozcienczac farbe ale balem sie zeby nie zrobic za rzadkiej.

Jeszcze bedzie sporo poprawek, oslone kabiny musze jeszcze uzbroic w linie.

Uzbrojenie schnie

Z kalkami mam maly klopot, mam godlo, mam szachownice, i mam literki 9110 a potrzebuje 4110, chyba bede musial czworki dorobic lub domalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, rozumiem, to wykleje i troche skróce bo tak jak byly oryginalnie to wychodzily prosto. Inny problem to ciemniejsze łaty, jak po 1 dniu chciałem zrobic poprawki to juz roznice w odcieniach sie pojawialy tego samego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie widziałeś MiG-a 29 ACADEMY w 1:48 ;) Tam to dopiero wiele elementów pozostawia do życzenia Robię go to troszkę już dał mi popalić ;) Ale czemu ja Cię jeszcze pod płotem malborskiego lotniska nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godła te są na kalkach do Migów -21MF z Mastercraftu.

To na potwierdzenie

1fa105a74bda0e3em.jpg

A czy te godła nie będą za duże do MiGa-29?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalki przyklejone tymczasowo, uzbrojenie też.Chcialem zobaczyc jak sie prezentuje z wiekszymi kalkami od 21-go i z uzbrojeniem z wersji niemieckiej.Literka 4 koslawa bo z 3 cietych lini skladana bo nie mialem calej, literka 0 powinna byc zaokraglana wiec jest odchyl od oryginalu.Ale jak pisalem to jest tymczasowo testowo.Brakuje jeszcze paru pierdol ale z czasem bede dorabial.

 

vvvv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze paru pierdol

 

Radze zaopatrzyc sie w polskie literki.

 

No pisalem przeciez , że to sa tymczasowe, bo nawet 0 sie nie zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona wylotu pocisków z działka i krawędź natarcia stateczników w miejscu załamania krawędzi powinny być pomalowane na naturalny kolor metalu. I zdaje mi się, że godło eskadry powinno być odrobinę niżej, ale jak sam napisałeś, kalki jeszcze będą robione. ;) A poza tym wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex niemieckie G i GT mogą przenosić zbiorniki podskrzydłowe, a ten to chyba właśnie GT

 

W Niemczech tak, w Polce nie przenoszą bo już nie mogą.

Podczas remontów w WZL "usunięto" tę cechę z exniemieckich fulcrumów

 

Sorry za OT

 

Tutaj się mylisz ponieważ tylko niektóre samoloty "ex-niemieckie" mogły przenosić zbiorniki podskrzydłowe, a mianowicie te, które brały udział w ćwiczeniach w USA w 1999, 2002 i 2003 roku (musiały jakoś dolecieć do US i A). W 2003 maszyn było dokładnie 7, co do 1999 i 2002 nie mam pewności więc nie będę pisał ile poleciało. Na pewno w USA był samolot:

29+10 2960525124 4119 - który teraz pozostaje w Dęblinie

29+19 2960526314 4109 - poszedł na części zapasowe

29+02 2960525108 4117 - poszedł na części zapasowe

29+11 2960525128 4102 - poszedł na części zapasowe

29+15 2906526300 4108 - poszedł na części zapasowe

29+08 2960525118 4112 - który teraz pozostaje w Dęblinie

 

I więcej nie pamiętam, jak dokopię się do materiałów to uzupełnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.