Skocz do zawartości

FORD L-9000 WRECKER+DO TEGO PRZYCZEPA DO WOZIDEŁ BUDOWLANYCH


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie Wojtek masz racje my powinniśmy oceniać wykonanie a nie kolor czy realistyczność, przecież modele robimy dla siebie i takie żeby nam się podobały, a jak tobie się takie coś podoba to ja nie mam żadnych zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sumie Wojtek masz racje my powinniśmy oceniać wykonanie a nie kolor czy realistyczność, przecież modele robimy dla siebie i takie żeby nam się podobały, a jak tobie się takie coś podoba to ja nie mam żadnych zastrzeżeń

 

Taki jesteś mądry, potrafisz już na tyle się odważyć i zrobić samodzielnie taką przyczepę, nie sądzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie czaje Cię, ja do ciebie miło że realistyczność to nie nasza działka (każdy robi modele dla siebie), bo wszyscy na ciebie naskoczyli a ty się mnie czepiasz, nie wiem o co ci chodzi ale spoko może ci się coś pomerdało.

 

Ps. W takim razie widać że nie warto stawać za niektórymi osobami, a i jak ci każdy wyskakuje że robisz sf to już do nich nie jesteś taki twardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie ma co tak wytykać Wojtkowi tego modelu. Jak 13-14 latka nie jest źle. Nas też ponosiła przecież fantazja, kiedy byliśmy dziećmi. Dajmy Wojtkowi czas, aby dorósł do dojrzałego modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jesteś mądry, potrafisz już na tyle się odważyć i zrobić samodzielnie taką przyczepę, nie sądzę

 

A skąd wiesz może potrafi. Z twojej wypowiedzi wynika ze ty uważasz ze jesteś mistrzem w tym co robisz ale według mnie ten model pokazuje że tak nie jest, bo mistrz nie tylko model skleja czysto starannie i dokładnie czego ci nie brakuje, ale skleja także modele jak najbardziej oryginalne i odwzorowane w 100%. I wielu ci już radziło żebyś coś poprawił a ty po prostu nas olewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek wyzywasz rabena, że on Cie krytykuje, a sam nie umie zrobić takiej przyczepy... sam się pogrążasz A Ty co niby umiesz ? Przyczepy są zrobione na sztywno i nie mają skrętnego wózka przedniej osi ? ciekawe jak skręcają... chyba położyłaby się na bok Te kalki i łańcuszki... za dużo odpustu !

 

A w ogóle, ktoś Ci daje dobre rady, a Ty od razu wyskakujesz: aaa jak ja bym Ci wytykał Twoje błędy to byś zobaczył... na każdej imprezie tak jest Nie umiesz przyjąć krytyki po prostu... myślisz, że jest pięknie, ale często ani nie pięknie, ani nie realistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było z tego Forda zrobić ciągnik balastowy Jeżeli takowe też jeżdżą po drogach ameryki I już by problem był z głowy

 

Ale to twoje modele i to one będą stały u Ciebie na półce

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takowe też jeżdżą po drogach ameryki
Na pewno jeżdżą, jak każdy wie firma która robi ciężarówkę zrobi ci jak chcesz, a jak nie oni to są setki innych firm, które wykonają daną przeróbkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oczywiście, że w przyczepie jest oś skrętna. Zestaw miał być połączony na sztywno, ale przednia oś w ciągniku i przednia, oś w naczepie jest skrętna, no bo nie wyobrażam sobie jak by to miało wszystko skręcać. Nie poważni czy co Z przodu jest belka skrętna . A z tyłu nie ma bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Tul To pokarz zdjęcie jak jest skręcona oś przy przyczepie !

 

Zobacz sobie fotki D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... czepiacie się mówię wam, że jest skrętna oś, jak wam pokaże, że jest skrętny to was złamie, tylko oś jest sklejona na stałe, ale to logiczne, że z przodu jest skrętna ośka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazując model powinieneś wiedzieć, że nie każdemu się może spodobać, czepiają się bo chcą zobaczyć jak i co, więc jeżeli masz się na kogoś rzucać czy wyzywać (mówię przykładowo) to może lepiej przemyśleć "coś" przed pokazaniem modelu w galerii.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oczywiście, że w przyczepie jest oś skrętna. Zestaw miał być połączony na sztywno, ale przednia oś w ciągniku i przednia, oś w naczepie jest skrętna, no bo nie wyobrażam sobie jak by to miało wszystko skręcać. Nie poważni czy co Z przodu jest belka skrętna . A z tyłu nie ma bo po co.

 

Mówisz że jest skrętna ale ją skleiłeś na stałe. Więc ona jest tylko skrętna w naszej wyobraźni tak samo jak można powiedzieć ze model dafa z italeri ma silnik no bo ma w rzeczywistości ale w modelu go nie ma. I po co mówisz ze jest skrętna nie lepiej było od razu powiedzieć że ją na stałe przykleiłeś. Co jak co ale wydaje mi się że kolegów modelarzy nie powinno się okłamywać. A twoje wypowiedzi odbieram jako kłamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.