Jump to content

Rammpanzer Tiger(P) Italeri 1:35 + wklad wlasny

Recommended Posts

spasuj to trochę lepiej- w ten sposób wygląda jakby sobie wisiały w powietrzu

trafna uwaga,nie pomyslalem nad tym w kwesti realnych zawiasow,ktore juz poprawilem oraz dorobilem troche spawow:

DSC01812.jpg

DSC01813.jpg

DSC01814.jpg

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzis nic nie zrobilem bo mnie wyciagli na piwo a jutro jakies swieto amerykanskie czy czus tak ze trzeba z kobita spedzic :(. a co z miloscia do modeli?good night and pozdrawiam

witam

dzis dorobilem kilka drobnych szczegolow i to chyba wszystko co znajdzie sie na pancerzu gdyz z zalozenia ma to byc plaski klocek i nie chce zlamac jego prostej bryly zbyt duza iloscia elementow.tak ze jak jutro wszystko dobrze pojdzie to mozna leciec z podkladem

DSC01816.jpg

DSC01817.jpg

Co do tych ogniw z podpisu, to może warto kupić taniusie Hobby Bossy?!

Co do samego modelu, prawdą jest że "papierkowa armia" mnie nie interesuje, ale doceniam Twoje prace, z racji czystości klejenia i pomysłowości w budowie tego czegoś...

PZDR

Konkretnie takie "cuś"

gaski juz zamowione,smieszne jest to ze szukalem wczesniej a tu taka akcja,dobra niewazne.dzis pierwsze malowania,uzylem valejo darg yelow:

DSC01818.jpg

DSC01819.jpg

DSC01820.jpg

DSC01822.jpg

DSC01823.jpg

Jedynie co do grubości przedniej płyty mam wątpliwości

dzieki.moze i tak ale zbytnio nie przykladalem wagi do odwzorowania grubosci plyt.

wedlug projektu mial miec pancerz od 100 do 150mm czyli od 2,8mm do 4,2mm w skali(dobrze licze?).moj w calosci ma 2mm

Na przedniej płycie w górnych narożnikach widać śaldy kleju. Popracuj trochę nad spawami, ich krawędzie nie mogą pionowowe i podniesione do góry, jak to masz na tej dużej naspawce na górze płyty czołowej. "Pancernosć" spawów łączących płyty "budy" jest przesadzona (wydają się nieskalowa). Gigant ogólnie robi pozytywne wrażenie, w szczególności wkład własny.

dzieki za wszystkie uwagi.dzis zrobilem sobie szablonik z tasmy malarskiej i psiuknalem pierwsza czesc kamo.mam zamiar domalowac jeszcze brazowe zygzaki zalamaujace se pod katami ale nie wiem czy to dobry pomysl,musial bym sie zabic gdybym sobie zchrzanil robote.tak narazie:

DSC01825.jpg

DSC01827.jpg

DSC01826.jpg

DSC01828.jpg

elo

ogniwa juz do mnie dotary,zostaly powycinane i oskrobane.ich jakos w porównaniu z magick trackami dragona oceniam na 4- ale cena w sumie to rekompensuje.domalowalem rowniez kamo,nalozylem kalki i pojechalem calosc sido.i byla tragedia ze az wstyd wiec skasowalem fotki i bede sie cos ratowal

Hmmmm. Przy takich grubościach płyt pancernych nie wiem czy jest możliwe żeby sie powiginały w trakcie taranowania barykady czy też muru.

Racja. Chodziło mi nie o same blachy ale ich krawędzie. Te ostrokrawędziste spawy na kantach mogło trochę powgniatać? Bo jak rozumiem farba się pozdzierała przy taranowaniu.

Model powala mnie na kolana

Zgadzam się w pełni.

Pozdrawiam!