Skocz do zawartości

Renault Magnum- CZERWONY! :D (RELACJA Z BUDOWY)


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z tobą w pełni

Ale ty takie fajne modele robisz a mnie na nie nie stać i muszę zbierać albo od rodziców wyciągać

Ale za to lepiej się uczę a to się na przyszłość przyda i będzie mnie wtedy może stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Z tym uczeniem się to różnie bywa... Ogólnie liceum jest od tego, żeby w nim nic nie robić Ale i tak mam frekwencję z 97% więc jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się po nicku

 

Dobra koniec OT

 

Właśnie zaszpachlowałem (wystarczył super glut) lusterka i posklejałem je do kupy. Jutro je psiknę czarnym matem i przykleję na stałe do modelu. Pomalowałem także stroboskopy, które również przykleję dnia jutrzejszego Na razie to tyle... Zamiast kogutów w klatkach do odwołania przyklejam same koguty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ale prace muszą iść !!!! pozdrawiam Wojtek T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne... Od razu wyróżnienie :D:D

 

Jutro będzie rozstrzygnięcie konkursu. Dzisiaj tylko je zostawiliśmy do oceny itd. Jutro od godziny 10.00 będzie można przyjść i pooglądać modele w Świdnicy w Bibliotece Miejskiej na ul. Floriańskiej, czy jakoś tak

 

Cieszę się, że się podoba

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyślij, a nie gadaj

 

Ps. Już mam opracowaną całą strategię budowy cysterny. Zamieszczę relacje już wkrótce. Mam nadzieję, że relacja przyda się na przyszłość

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra spoko wysle tobie ta rame tylko musze znalesc do niej odpowiedni karton i wate dokupic ,a relacja z budowy beczki przyda sie napewno nam wszystkim ,mniej wiecej wiem jak zrobisz ta beczke

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam!

 

Od kolegi z forum- olakola dostałem ciekawy materiał do budowy cysterny: 41c3380d446fe036.jpg

za co mu oczywiście serdecznie dziękuję!

Już tylko czekam na polistyren, folię chrom i podwozie i zaczynamy zabawę

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - kartonowe rury po czymś

A tym czymś jest produkt uboczny papieru do kser wielkoformatowych A0 (papier w rolce jest nawinięty na takiej rurze) - wielkość : średnica 85 mm, długość 845 mm. Inaczej mówiąc - dodatkowy materiał modelarski, który mozna znaleźść w nietypowych miejcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - kartonowe rury po czymś

A tym czymś jest produkt uboczny papieru do kser wielkoformatowych A0 (papier w rolce jest nawinięty na takiej rurze) - wielkość : średnica 85 mm, długość 845 mm. Inaczej mówiąc - dodatkowy materiał modelarski, który mozna znaleźść w nietypowych miejcach.

 

No właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Pretorian, muszę Ci powiedzieć sam będę robić wanny do przewozu złomu, ale przyczepę takie jak jeżdżą po miastach ze złomem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego muszę cię pochwalić przede wszystkim za pomysłowość i jestem pewien że to wszystko ładnie ci wyjdzie... Nawet gdzieś widziałem taki numer ale z rurą pcv... ładnie to wyglądało... Za magnumkę też trzeba ciebie pochwalić bo jak na razie bardzo ładnie się prezentuję jestem pewien że z cysterną będzie jak ta prawdziwa

 

Powodzenia i pozdro dla wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej konwersacji ze specjalistą Bansheeyem doszliśmy do wniosku, że ciężko będzie z tymi rurami, ponieważ są mało plastyczne. Narazie zaczynam robić tak jak było wcześniej planowane, czyli po kroku od podstaw. Wyciąłem krążki i zaczynam lepić szkielet cysterny. Niebawem fotki.

 

 

Pozdrawiam,

Przemek:piwo:

 

 

Ps. Dla kartonowych rur już znalazłem ciekawe zastosowanie, ale o tym kiedy indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wszystko jest dokumentowane na bieżąco.

 

Narazie muszę rozrysować jakieś prowizoryczne plany.

 

Nie wie ktoś może jaką długość mają cysterny o pojemności 28000 L ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.