Skocz do zawartości

Renault Magnum- CZERWONY! :D (RELACJA Z BUDOWY)


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję jednak zainwestować w DOT-3, nie dość że jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy to możesz używać go wielokrotnie.

Ps.

trochę rozjaśniłem zdjęcia

 

2b34aaf7c0323f8d.jpg

fc87ad57ded4531e.jpg

388e22a92d766147.jpg

c7c7b1f79477b567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Tak też właśnie myślałem. Czy kupię go w zwykłym sklepie z częściami samochodowymi? A jeśli tak, to ile i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Tak też właśnie myślałem. Czy kupię go w zwykłym sklepie z częściami samochodowymi? A jeśli tak, to ile i za ile?

 

dot3 kupisz na każdej stacji paliw i w każdym sklepie motoryzacyjnym także jest tego pod dostatkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zbyt dużo...

 

Czarne są : kolumna kierownicy, kolumna kierownicy... acha i jeszcze kolumna kierownicy

 

SmalTrak! To wszystko jest ładniutkie brązowe, ale nie widać, bo fotyy lipne.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie ciemne fotki to działają na wyobraźnię i wszystko wydaje się kapitalnie ładnie wykonane Trzymam kciuki żeby takie było w efekcie końcowym.

 

Haha. Marcinie koosów nie ma , ale myślę, że jak na mój drugi model to jest całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda Witku.

 

Nie będę mówił, że nie, bo wnętrze jest standardowe w tym pojeździe.

 

Nowe fotki wraz z wnętrzem:

 

b0887cdb92913f99.jpg

 

5283adf73a64b08c.jpg

 

1b6b4d4c9abfaeaa.jpg

 

8278644ee3ceede0.jpg

 

be40c290670b2d10.jpg

 

e508594cfe1ef766.jpg

 

78ea2e85ce642c08.jpg

 

9402bd57ce319041.jpg

 

5f46ec0e8679a1cd.jpg

 

Ps. Narazie niestety mam bardzo mało veny, aby kontunuować pełną parą prace.

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wstawki z ryflowanej blachy na ostatnim zdjeciu wyglądają fajnie, bedziesz robić takie?

 

Tak, będę.

 

Dodam, że jest tego znacznie więcej. Całą przestrzeń od tylnej ściany do siodła jest przykryta ryflem. I tutaj też pytanie. Jak tam z załatwianiem tej blachy przez Fojera? Czy coś wiadomo?

 

 

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz farta

 

Parę minut temu doszedłem do wniosku, że jestem kurna genialny:D:D

 

Dlaczego?

 

OTO FOTO (nowe foty):

 

:D:D:D:D:D

 

Ps. Zawsze miałem problem z ostrością ( oświetlenie jeszcze niedopracowane, ale akurat te zdjęcia było z lampą i bez włączonego trybu makro). Głowiłem się, jak to możliwe, że w rozdzielczości aparatu 3 MP wychodzą aż tak biedne zdjęcia Tak sobie siedziałem z lupą i skierowałem sobie tak dla przysłowiowych jaj obiektyw aparatu na część przez lupę. Efekt był taki, jakgdyby osoba o sporych minusach założyłaby okulary:)

 

Pozdrawiam,

Przemek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to ów warszawski magnumek nie ma tych lamp na dachu?

 

Nie ma

 

Już powiedziałem, że dzięki temu, że sobie dokleję czasem jakiś chromowany element wraca mi chęć do kontynuacji budowy. Mówta co chceta, ale mi się tak podoba i O!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.