Skocz do zawartości

Western star Constellation


punio

Rekomendowane odpowiedzi

Man już na ukończeniu więc zaczynam następną relację jest to mój 5 model.Western star będzie miał ciemno zielony kolor i naklejki firmy FAT International

co będę więcej zanudzał daję foty:

sklejam ten model

74254e0632bc1d93.jpg

a to części nadwozia pomalowane podkładem

3dce448f47c7926cmed.jpg

392c7dfb252a02c3med.jpg

to sklejona rama

99a01a86134f5caamed.jpg

a9b9acc7cd62901emed.jpg

a75b71b4560b8edcmed.jpg

c06d05d6da447584med.jpg

de235808edf8f147med.jpg

81bb06c422d9b199med.jpg[/url

3b9f449579a0f67fmed.jpg

przednia atrapa

82e8bc25d40b9586med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sklejałem ten model. Maska nie była taka zła. Gorzej z mocowaniem osłon bocznych przed pierwszą tylną osią. Błąd przy spasowaniu wpustu z otworem w ramie. Potrzebne były małe przeróbki i solidne wzmocnienie przedniego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde z tymi osłona mi bocznymi jak to zrobić bo też mam ten problem a maska nie odstaje tak mocno a co do tego ręcznika to żadne nitki itp nie wchodzą bo ten ręcznik jest jak blacha od farb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przód to wypełniłem środek polistyrenem odpowiedniej grubości. Nie pamiętam już jaki to był. Tylne mocowania zostały odcięte całkowicie, a następnie z kawałków ramki dorobiłem wpust o odpowiednim kształcie i przykleiłem tak jak powinien być. Fotek niestety nie mam, bo model klejony na zamówienie.

P.S. Sprawdź jeszcze jak się ma spasowanie osłon i kabiny. Bo też wymagało lekkiej interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeba tylko poprawić te owiewki boczne i trzeba wygiąć zawiasy maski na ciepło.Myślałem że italeri się postara przy tym modelu bo wszystkie inne jakie sklejałem nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze tylko mam jeden dylemat jak pomalować tą livestock z amt czy taki sam kolor jak ciągnik widziałem w jakimś filmie taką naczepkę w kolorze ciemnej zieleni czy na taki szary jasny szary a co do ramy to nie będę jej malował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary - jasne odcienie , albo na srebrno . Jakiś aluminium czy tym podobne kolory Najlepiej to poszperaj w necie jak tam za Wielką Wodą malują takie naczepy . Dla mnie jak byś pomalował na taki sam kolor jak koń, to nie za bardzo by to wyglądało

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba myślę że pomaluję na szaro albo na srebrny bo poszperałem w google i wszystkie są szare albo srebrne.

Daję fotki tego co dziś dłubałem czyli dokleiłem kominy i lusterka a wszystko jest krzywo złożone do przymiarki .

668922ee6e135021med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.