Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Kumbaka napisał:

Powrot starego kettenkrada, wie ktos jak ten model wypada w porównaniu do nowej tamiyi?

Bo nie wiem którego wybrać. 

6114box_1400x.jpg.38adab4f33514ca4c6a1a3b3e1903662.jpg

Tutaj jest podgląd tego modelu Dragona     https://www.perthmilitarymodelling.com/reviews/vehicles/dragon/dr6128.htm

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kumbaka napisał:

Powrot starego kettenkrada, wie ktos jak ten model wypada w porównaniu do nowej tamiyi?

Bo nie wiem którego wybrać. 

6114box_1400x.jpg.38adab4f33514ca4c6a1a3b3e1903662.jpg

Sklejałem go ostatnio ale z Firmy Platz przepak Dragona był w środku i budowa szła gładko. Jeden był problem tylko z gąsienicami dlatego nie lubie firmy Dragon bo nie podają ile sztuk ogniw na daną strone trzeba dać tylko trzeba w internecie poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _OldMan_ napisał:

 

Czyli co, warto poczekać, będzie lepszy od pierwowzoru z 2005 r ?

To już tyle lat minęło🙄Pamiętam, że dałem za niego równą stówkę😁

Na plus teraz jest to że będą siatki na grille, bo stary mimo ogromnej ilości dodatków nie posiadał takowych no i drukowane klapy nad wentylatorami co prawdopodobnie w końcu spowoduje że da się je zamknąć🤣

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ceny modeli Dragona przebiły już szklany sufit 350 zł, dodatków dają całkiem sporo......ale to już nie mój budżet.

https://www.mojehobby.pl/products/Pz.Kpfw.IV-Ausf.D-Vorpanzer.html

 

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

 

W dniu 3.05.2024 o 23:06, robertmodelarz napisał:

Ceny modeli Dragona przebiły już szklany sufit 350 zł,

 

No słabe ceny , choć tu akurat dodatki z 50 zł warte  i blaszek sporo jak na model z pudełka  , to może nie do końca dobry przykład dałeś, w hobbysta pl ten model kosztował 410 😂, ale fakt dragony na pewno nie są tyle warte, za markę płacisz, bronią się tym że maja najwięcej opcji, wersji, to doją jak chcą , z drugiej strony co ich obchodzi jakiś tam klient z Polski, ceny są w dolarach czy tam w Euro.

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka lubię te z odlewanym kadłubem, nie wiem dlaczego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

6083 to mój pierwszy 1:35 jaki w życiu zrobiłem. Kupowałem go w sklepie na Targowej w Wawa chyba Tora tora się nazywał. 

Edytowane przez WPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dragon 6446 - 1/35 Sd.Kfz.2 KETTENKRAD LATE PRODUCTION  & 3.7cm PaK 36 w/CREW (PREMIUM EDITION)

6446_1400x.jpg?v=1715067224

Sd.Kfz.3a Maultier Half Track

\1554752-32809-61-pristine.thumb.webp.0e022388093a7c7e394e7be8d6344667.webp

Edytowane przez Kumbaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2024 o 23:06, robertmodelarz napisał:

Ceny modeli Dragona przebiły już szklany sufit 350 zł, dodatków dają całkiem sporo......ale to już nie mój budżet.

https://www.mojehobby.pl/products/Pz.Kpfw.IV-Ausf.D-Vorpanzer.html

 

Jakieś dziwne te ceny ostatnio, to chyba zależy od dostawców bo te nowe shermany kosztują już w granicach 240zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.