Skocz do zawartości

SZUKAMY informacji, zdjęć i planów statków i okrętów


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mimo to jeszcze raz dziekuje okonek!

 

Juz dawno temu dostalem monografie Jake'a od łsobota. Jest w niej wszystko lacznie z katapulta, rodzajami wozkow itp. Na pewno przydadza mi sie do mojego projektu (dlatego Tobie Lukasz tez jeszcze raz dziekuje).

 

katapulta.jpg

wozek1.jpg

wozek2.jpg

wozek3.jpg

 

Ciekaw jestem czy Jędrek znalazl cos w swoim archiwum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem kilka pozycji traktujących o tym okręcie ale.. we wszystkich niestety przewijają się pokazane wyżej fotki tak to jest jak wydawnictwa powielają te same zdjęcia

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W związku z moim ogromnym zapaleniem do tematu, proszę o udostępnienie mi materiałów na temat niemieckiego pancernika o nazwie Bismarck . Z góry wielkie Bóg zapłać

P.S. Tak, tak, używałem opcji "szukaj".

Edit... W modelarskim pojawił się Bismarck i to na niego poluję .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję wszystkiego co związane jest z USS Enterprise CV-6, oczywiście okres II Wojny Światowej:) Jeśli ktoś może ma plany Enterprise byłbym naprawde wdzięczny za udostępnienie ich;) Oczywiście wszelkie zdjęcia i linki mile widziane;) Z góry dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki zdenda:) Tylko niemogę znaleźć na tym forum konkretnych planów Enterprise, są niby, ale tylko szczątki:/ Jeśli ktoś wie skąd można zdobyć takie plany, to proszę o pomoc, oczywiście najlepiej żeby były darmowe, bo tych płatnych to w sieci trochę jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publikacje z "Okrętów Wojennych" widziałem np. kiedyś w sieci księgarń Matras. Nie wiem czy do dostania obecnie, to publikacja gdzieś sprzed roku, kilka miesięcy temu pełno tego leżało po EMPIK-ach. Na pewno warto poszukać też w sklepach modelarskich, gdzie są działy książkowe. W I cz. są plany Yorktowna na 1938 i 1942 r. , w II plany Enterprise z 1944 po przebudowie i Horneta 1942.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety "Okrętów Wojennych" w Empiku niezastałem, i jak to Pani w sumie bardzo miła, stwierdziła, coś takiego u nich wogóle nie występowało:/

 

Może szukała tego wśród książek, a to sprzedawano tam jako czasopismo. W każdym razie leżało sobie na dziale Militaria wśród MiniReplik, Model Fanów i innych Technik Wojskowych. Teraz można spotkać z takich numerów specjalnych OW Richelieu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gascogne":

 

http://www.phpbbplanet.com/warshipprojects/viewtopic.php?t=135&mforum=warshipprojects

 

Tylko trzeba się rejestrować, a warto bo jeżeli chodzi o "nie zbudowane" to najważniejsze tego typu forum.

 

A tu model H 44 (vel "Grossdeutschland")

http://www.phpbbplanet.com/warshipprojects/viewtopic.php?t=2391&mforum=warshipprojects

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.