Skocz do zawartości

Pz.kpfw IV ausf. E - Dragon 1:35


Boozy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Model to Dragon nr 6301.

Warsztat: http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=38568&start=0

Model dość dobrze się składa. Problem jest tylko w łączeniu wanny z kadłubem, ale do tego przy IV dragona zdążyłem się przyzwyczaić.

Będzie podstawka ale to już w osobnym dziale. Fotki są jakie są jedne lepsze drugie gorsze. Ogólnie model mnie już denerwował bo ciągle albo się coś łamało albo urywało. ;o)

 

Miłego oglądania:

67.jpg

65.jpg

66.jpg

68.jpg

72.jpg

70.jpg

71.jpg

73.jpg

75.jpg

76.jpg

78.jpg

77.jpg

Osobiście model mnie, jako wykonawcy, się podoba (chociaż nie jest wolny od błędów)...

...do kolejnego Panzer IV ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem niedawno IV F1 i był to mój pierwszy model w życiu , po tym co tu zobaczyłem uświadamiam sobie jaka mnie przepaść dzieli do tego co chcę osiągnąć. Model jak żywy czołg , brudzenie bardzo fajne też jak prawdziwe. A najbardziej podoba mi się ,że mg patrzy lekko w bok , fajnie to jakoś wygląda. Gratuluję też bym tak chciał....ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za koment.

Czy mi się wydaje, czy przeoczyłem wątek warsztatowy?

W pierwszym poście jest link do warsztatu.

 

Niestety masz u mnie jeden minus - brak fotki rodzinnej

Specjalnie dla Ciebie :P

grupowo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, wykonanie-miodzio

Uważam, że IV to najładniejszy czołg a w Twoim wykonaniu to już w ogóle, gratulejszyn

Mamy tylko pytanie:czy każdy będzie w PanzerSchwarzGrau?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, wykonanie-miodzio

Uważam, że IV to najładniejszy czołg a w Twoim wykonaniu to już w ogóle, gratulejszyn

Mamy tylko pytanie:czy każdy będzie w PanzerSchwarzGrau?

Dzięki. Następny będzie ausf. B w malowaniu o takim:

PzIVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Podoba mi się takie modelarstwo jak robisz Ty i Seb. Chyba za jakiś czas też się na takie przerzucę i właśnie byłyby to Tygrysy, Tygrysy II, i Pz IV. Co do modelu T wydaję mi się trochę za bardzo błyszczący bo pojazd powinien się nie świecić (a Niemcy nie odkurzali swoich modeli :] ), ale może to wina zdjeć. Jeżeli chodzi o sklejenie, malowanie i brudzenie podwozia to nie mam zastrzeżeń i wszystko git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutkie błotko. Mi takie nigdy nie wychodzi dlatego zawsze robię bardziej gliniaste.

Dzięki. Aby nie wyszła glina z błota nie ruszaj i nie rozmazuj pigmentu gdy schnie.

 

Bardzo ładny model, świetne naturalne brudzenie.

Dzięki. Daleko błotu do świetności.

 

Podoba mi się takie modelarstwo jak robisz Ty i Seb. Chyba za jakiś czas też się na takie przerzucę i właśnie byłyby to Tygrysy, Tygrysy II, i Pz IV. Co do modelu T wydaję mi się trochę za bardzo błyszczący bo pojazd powinien się nie świecić (a Niemcy nie odkurzali swoich modeli :] ), ale może to wina zdjeć. Jeżeli chodzi o sklejenie, malowanie i brudzenie podwozia to nie mam zastrzeżeń i wszystko git

Dzięki za opinie. Model faktycznie ma lekki połysk. To pewnie wina tego iż nie stosuje lakieru matowego itp. Przy kolejnym postaram się oto aby nie świecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.