Skocz do zawartości

W-3WA Sokół 1:72


Darek 1614

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Będzie to relacja z budowy W-3WA w skali 1:72.

Niestety od etapu jak na fotkach gdyż wcześniej ich nie robiłem.

Jest to model żywiczny, najprawdopodobniej firmy TOP GUN. Dostałem go od znajomego dawno temu w stanie ciężkim (do wykorzystania w zasadzie tylko połówki kadłuba), brak łopat wirnika nośnego, podwozia, wirnika ogonowego i wielu innych detali. Dokupiłem do niego trzy zestawy blach firmy Part i staram się z tego coś zrobić.

Budowę rozpocząłem w kwietniu 2008r. ale po paru miesiącach rzuciłem go w kąt. Po długiej przerwie znów jest na warsztacie.

 

2009700.jpg

 

2009699.jpg

 

2009698.jpg

 

2009697.jpg

 

2009696.jpg

 

2009694.jpg

 

Obecnie po dodaniu Przekładni wygląda to tak.

 

20091077.jpg

 

 

Silniki w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O kurcze ... Sokół !?!? Cóż za rzadkość jak to young napisał :P

Świetnie jak narazie wygląda to. Szkoda że nie od początku robisz relację, no ale ważne że jest :PP

Śledzę z zaciekawieniem i powodzenia

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło mi,a le mój to przeszłość teraz czekam na Twoje śmigło, dziwne że pomimo ogólnej dostępności modelu W-3 firmy AJ-model (jaki jest taki jest) rzadko ktoś decyduje się na prezentacje swojego modelu bo niewierze w to że nikt go nie robi prócz nas. pozdrawiam i czekam na fotki z placu budowy W3-WA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Serdecznie zapraszam na moj servis lotniczy o smigłowcu Sokół. www.adampekala.boo.pl - bogato ilustrowany monografia smigłowca , wszystkie smigłowce, numery, daty itp. robisz model chetnie ci pomoge.Chcesz by twoj sokol zagoscil na mojej stronce daj znac Vader9 u mnie juz jest stalym bywalcem.
To brzmi trochę jak reklama w hipermarkecie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna kolekcja modeli sokoła, odważę się stwierdzić że największa w Polsce. Wyglądają jak żywe.

A stronka bardzo przydatna przy robieniu modeli

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że silniki będą udostępnione do oglądania na gotowym śmigłowcu?

A czy zapadła już decyzja jaki numer będzie nosił modelik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Darku co Tobie brakuje do ukończenia, może mogę ci pomóc.

Jak brakują ci jakieś części to wal śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam wszystkich i przepraszam za tak długą przerwę. Musiałem odpocząć od tej dłubanki i skleić coś na szybko.

Mój Sokół po długiej przerwie wreszcie ruszył z miejsca i mam nadzieję go wreszcie skończyć.

Poniżej kilka zdjęć tego co zrobiłem.

 

w-3wa015.jpg

 

w-3wa014.jpg

 

w-3wa012.jpg

 

w-3wa011.jpg

 

w-3wa013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak , Top-Gun tego nie robił , piękne super

Pozdrawiam

Tomasz Bilkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.