Skocz do zawartości

Scania R500 6x2 Patrick vd hoeven


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

Kokpit:

 

PIC_0004-42.jpg

 

Błotnik:

 

PIC_0003-39.jpg

 

Na razie to tyle. Czekam na wasze uwagi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj, klamry w blotniku laczace gorna czesc z bocznymi powinny byc jednokolorowe (w tym przypadku albo zielone, albo czarne) dodaje to realizmu.

Generalnie to fajnie ci ten model idzie, mimo ze jeszcze nieskonczony. Wybor projektu tez jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, klamry w blotniku laczace gorna czesc z bocznymi powinny byc jednokolorowe (w tym przypadku albo zielone, albo czarne) dodaje to realizmu.

Generalnie to fajnie ci ten model idzie, mimo ze jeszcze nieskonczony. Wybor projektu tez jest super.

 

 

Witam, Dzięki , ale wzorowałem się na oryginale. Może jeszcze poprawie te klamry. Niedługo będę malował drugi błotnik. Ostatnio maskuje gril.

 

tomeka6 nie masz może blachy ryflowanej? Może byś wrzucił warsztat?

 

Jak więcej części będzie pomalowane to wrzucam fotki

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie uzywam blachy ryflowanej, napewno dostaniesz ja w KFS, albo w www.modelltrucksandparts.com.

Na warsztat jeszcze u mnie za wczesnie, najpierw musze sie uporac z wykonczeniem domu, wystawa modelarska za tydzien. Jak juz bede mial glowe spokojna, wtedy usiade na spokojnie przy modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chwilowo muszę przerwać relacje, dokąd nie naprawię aparatu, albo nie kupie nowego. Aparat się zepsuł, a telefonem nie wiem czy jest sens.

 

Ale model cały czas w realu sklejam

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko Sony Ericsson K750i 4-letnie Mr. Green podejdzie?

Jeżeli śledzisz moje tematy to możesz sobie zobaczyć jak wyglądają relacje na takim fonie - w sumie to wstyd się przyznać że się nie ma tam jakiejś cyfrówki ,no ale się jeszcze nie dorobiłem.

Co do telefonu ustaw sobie w parametrach :

-rozmiar zdjęcia Duże(1632 x 1224),

-włącz zbliżenie (tulipan),

-balans bieli auto,

-jakość zdjęcia wysoka

 

I bez dobrego światła się nie obejdzie, wieczorami nie ma co robić zdjęć w sumie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam, po robię zdjęcia telefonem.

 

Ale tak jak mówicie z dużą ilością światła. Będzie ciężej niż przy aparacie, ale w pokoju mam wyjście na balkon, niektóre zdjęcia mogę robić na balkonie. Bodzio śledziłem twoje relacje nie sądziłem, że zdjęcia są robione telefonem W Telefonie mam tak ustawione.

 

PS. Nowa cyfrówka za jakieś 3 miesiące

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja osobiście twierdzę, żę co aparat cyfrowy albo analogowy to jednak aparat. starm się robić zdjęcia aparatem cyfrowym ale jednego razu nie mogałem i byłem zmuszony robić zdjęcia telefonem a posiadałem wtedy telefon mari UWAGA Plusfon 401i :P:P aż wstyd się przyznać ale zrobiłem zdjęcia i wyszło nawet nawrt.

To jest to zdjęcie:

d1c059496c299079m.jpg

 

To jest zdjęcie "makro" przy urzyciu lupy

5dcba27f456bab4fm.jpg

 

d7082c3d355b36d5m.jpg

 

Telefon ten ma aparat 1,3 MEGA i wszysto trzba ustawiać ręcznie

teraz mam tel z 5,0 MEGA z autofocusem i z makro i z bajerami ale odnoszę wrażenie że to i tak nie jest to samo ...

Mam aparat marki Canon A720 i jestem zniego zadowolony i nie chce innego aparatu, jeśli ktoś chce kupić aparat to polecam bo jest dobr ale teraz tyle tego produkują, że pewnie są już lepsze za tą cenę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę porobiłem przy modelu:

 

DSC04808.jpg

DSC04787.jpg

 

Półka:

DSC04788.jpg

 

Rama wygląda tak:

DSC04743.jpg

 

Ostatnio mnie łapie choroba i nie mam tak siły robić przy modelu, więc będą wolniejsze aktualizacje

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje

 

Części w podkładzie:

 

DSC04813.jpg

Odcięty spojler:

DSC04814.jpg

 

DSC04816.jpg

DSC04817.jpg

DSC04820.jpg

 

Podsufitka:

DSC04822.jpg

Nie wiem kto projektował te kalkomanie, ale konsola jest za długa

DSC04825.jpg

 

Fotel:

DSC04824.jpg

 

Jakoś w połowie Czerwca dostane wycięty materiał na maszynce - firanki i nad szybą te firanki fałdowane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Fotel co pokazałem w tamtym poście na ostatniej fotce będzie poprawiany, jakość tych foteli nie była dobra. Pracuje teraz nad fotelem pasażera.

 

To co zrobiłem pomalowane schodki:

DSC04838.jpg

 

Przymiarka, materiał do tej półki pasuje tylko lekko podczas zdjęcia się zsunął:

 

DSC04842.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek93 Szafki zamawiałem od Smal Trak'a, może i są od longline, ale nigdy tego kitu nie miałem

 

voseba Materiał na żywo wygląda o wiele lepiej, zdjęcie było robione telefonem i światło padało centralnie na materiał. Bo jakoś na realu mi się podobają

 

PS. Nie każdy ma czas, a czasu modelarstwo wymaga. Chęci też.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pierwsza przymiarka:

 

DSC04852.jpg

 

Taka drobna aktualizacja. Powiedzcie co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeka6 Tak będę robił naczepę, już nawet jest na warsztacie szlifowana i szpachlowana, a co to będzie planuje Scanie podpiąć z wywrotką taka mała niespodzianka zamiast chłodni. Miała być niespodzianka, ale niektórym już wspomniałem z jaką naczepą będzie. Jak rozpocznę budowę naczepy to i pokażę jej fotkę oryginału w barwach tej firmy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no dajesz radę z tą skakanką, bardzo mi siepodoba. Wydaje mi się że pod chłodnią ładniej będzie ona wyglądać, szczerze to nie widzi mi się ona pod patelnią. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.