Skocz do zawartości

BF109F2


corran_horn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Zamierzam wrócić do mojego hobby i chciałbym zrobić ten model ( italieri w skali 1/72) jako jednego z pilotów, proszę o pomoc kogo by tu wybrać:) i może jakieś sugestie:) pozdrawiam i z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Jak na początek proponowałbym jakiś Revell.

 

Poza tym nie mówi się "wrócić z powrotem". Idąc z powrotem zawsze się wraca. Wystarczy napisać "wrócić". Poprawiam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, jeśli to podarunek to wszystko zmienia! Sprawa staje się "polityczna", bo darczyńca może nie być zadowolony z tego, że prezent został odtrącony. Wtedy doradzam zrobienie go jak najszybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. Ja też go mam i to już zrobionego. Czytając Twój post nie chcący się dowiedziałem, że mam bubel. Powiem więc tak, zrób go jak Ci radzą koledzy, a ja się poprzyglądam Twoim pracom i spróbuję coś zrobić ze swoim. Może razem coś wyskrobiemy. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, ja właśnie też robie tego messerschmita, farby do kabiny użyłem na oko ale widze że mam podobna albo taką sama jak ty,na przybliżeniach widać wszystko jak na dłoni obserwójąc gołym okiem tego nie widać, jak kabina bedzie zamknieta to i tak nie bedzie prawie nic widać, też się zabrałem za swój pierwszy model po około 10 latach i miałem zamiar zrobić cacko, narazie idzie mi podobnie jak Ci dlatego jestem pełen podziwy a zarazem zaciekawiony jak inni robią takie cacka w kabinie viewtopic.php?t=15692) , (wnętrze kabiny)(niestety te forum troche jest nieuporządkowane a przez to trudno zznaleźć porady praktyczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest OK, ale zwróć uwagę, że sam sobie robisz problemy na przyszłość! Niedokładnie skleiłeś połówki prawego skrzydła. Góra idzie do przodu za bardzo. Będziesz miał przez własną nieuwagę, szpachlowanie szlifowanie i problemy ze spasowaniem do kadłuba. Poza tym, jak mówiłem - jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witam

 

Kłania się elementarny brak wiedzy na temat messerów, żeby nie powiedzieć ignorancja.

Od kiedy to Bf-ki mają wnętrze kokpitu na RAF interior green :roll ?

Gdybyś robił Spitka Mk VB na przykład, to ten kolorek byłby ok.

Ale tak się składa, że mietki w przytłaczającej większości posiadały wewnątrz RLM 66 Schwarzgrau (wersje późniejsze) bądź RLM 02 Grungrau

 

A poza tym wszystko w jak najlepszym porządku

 

Pozdro

 

Warsztat

=======

He 111 H-6 Revell 1:72 (SKOŃCZONY! )

Focke-Wulf FW 190 D-9 Eduard 1:48 (Profipack)

Messerschmitt Bf 109 E-3 Eduard 1:48 (Weekend edition)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie lubię gdy ktoś odwala kaszanę i tyle w temacie

Ty Pomalowałbyś spita na żółto w fioletowe ciapki?

 

Pozdrówka

 

Wojtek

 

 

 

Warsztat:

=========

Heinkel He 111 H-6 Revell 1:72 (skończony! )

Focke-Wulf Fw 190 D-9 Eduard 1:48 (Profipack - półmetek )

Messerschmitt Bf 109 E-3 Eduard 1:48 (Weekend edition -bliżej niż dalej! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie lubię gdy ktoś odwala kaszanę i tyle w temacie

 

 

Warsztat:

=========

 

Focke-Wulf Fw 190 D-9 Eduard 1:48 (Profipack - półmetek )

Messerschmitt Bf 109 E-3 Eduard 1:48 (Weekend edition -bliżej niż dalej! )

 

No to pokaż tego Focke-Wulfa i Messerschmitta, skontrolujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wrzucić coś w przyszłym tygodniu, bo fotek jeszcze na forum nie wklejałem i muszę to rozgryźć

Ale mógłbym Heinkla obfotografować, bo już jest fertig, gotowy znaczy.

Z tym że muszę popracować nad tym zdjęciami.

Aha, którym programem to wklejać? Może być Picasa?

 

 

 

pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.