Skocz do zawartości

Relacja z budowy Mercedes Actros Italeri 718


grzechu79

Rekomendowane odpowiedzi

Z taka nisko podwoziówką , będą problemy, mógł być kupić notebuma, i poprzerabiać,

no aż tak niska nie musi być chodzi mi o mniej więcej coś takiego bo nie moge nigdzie znależć w internecie czegoś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A może być 3 osiowa?? Jeżeli tak to revell wypościł niskopodwoziówkę nazywała się bodajże... hejwi diuti trailer to tak po polsku...

 

A co do nooteboom'a to tu masz stronkę Nooteboom I tam znajdź kategorię "Shop" potem Scale models i wybierz skale czyli 1:24 na pewno coś znajdziesz, już na pierwszej stronie jest interesująca naczepa, więcej osi co na zdjęciu ale zawsze...

 

P.S mam już agregat z z lodówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nooteboom'a to tu masz stronkę Nooteboom I tam znajdź kategorię "Shop" potem Scale models i wybierz skale czyli 1:24 na pewno coś znajdziesz, już na pierwszej stronie jest interesująca naczepa, więcej osi co na zdjęciu ale zawsze...

tam z cenami chyba poszaleli:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że model prezentuje się poprawie. Mimo tego że po części puszczona wodza fantazji. Rażą nie skrócone i pomalowane piasty na moście napędowym. Kilka małych tam babolików widziałem ale model robi pozytywne wrażenie, jeśli się patrzy na Twój model już nieco wyrobionym okiem.

 

Co do naczep Nooteboona płaci się za firmę która to wykonuje i na limitowaną ilość sztuk. Cenny jak dla polaka kosmiczne.

 

Jeśli jesteś zainteresowany grzechu79 dokumentacją wymiarową takiej 2 osiowej tiafbetowej naczepki to daj znać coś się poszuka:) A co do samych niskopodwoziowych kółek mógłby być żywiczny odlew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rażą nie skrócone i pomalowane piasty na moście napędowym

czemu nie skrócone? - robiłem jak w instrukcji, zaznaczam że moja wiedza na temat budowy ciągników jest ciut ograniczona ze względu na to że nigdy nimi nie jeżdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi model się podoba. Fajnie wykony. Kolor felg idealnie pasuje do ramy i koloru nadwozia. ładny kolor nadwozia chociaż osobiście takiego nie spotkałem.. bardziej DAF powodzonka z następnymi modelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu ja nie mam do Ciebie o to pretensji że ich nie skróciłeś. Poprostu napisałem to co zauważyłem

Jak na pierwszego trucka z Twojej stajni to i tak robi duże wrażenie myślę że tutaj na czystość sklejania miało wpływ już wcześniejszy kontakt z modlearstwem.

 

Kolejny truck będzie jeszcze lepsiejszy.

 

Co do orurowania to nazywa się to potoczne"Bulbar" ale prawidłowa nazwa to zderzak, atrapa ochronna.

 

A na dachu to jest belka z halogenami.

 

Powertować stronę Truxa producenta ororurowań i innych akcesoriów do podkreślenia wyglądu ciężarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu ja nie mam do Ciebie o to pretensji że ich nie skróciłeś.
przecież się nie obrażam

tylko sie tak pytam bo moja wiedza w tych tematach jest troszku uboga że coś tam można skrócić, tam coś dodać tam ująć tu taki kolor a tam taki, jestem ciekawy świata i sie pytam.. no .. a tak poza tym to pozdrawiam i ciesze sie że mój konik kogoś zaciekawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny raz będziesz Grześku wiedział a jeśli chodzi o dokumentację modeli europejskich to wal śmiało jak w dym do mnie.. bo mam tego jakieś 30 KG w formie papierowej

 

Actrosik wzbudza zainteresowanie:)

 

To teraz co za trucka szykujesz jako kolejny modelik ? Już coś upatrzone ?

 

Pozdrowionkos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zrobić jakąś niskopodwoziówke do tego actrosa, przegladałem stronki z zagranicy (bo u nas chyba nie ma jeszcze ) i troszke za drogie jak dla mnie a samemu robić od podstaw to dla mnie jest jeszcze za trudne i za drogie, więc mysle o zrobieniu MAN-a TG410a z mojej relacji 1:1

viewtopic.php?t=5400 i do tego jak dobrze pójdzie

(bo ponoć miał ktoś wypuścić taką rynne)to rynienke SHMITZ jak na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.