Skocz do zawartości

B-11 Recoilles Gun Mig Productions 1/35


Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Wakacje powoli się kończą, matura robi tup tup Więc trzeba było spinać poślady i robić póki jeszcze można. Na warsztat poszła ta fajna armata. To mój pierwszy kontakt z żywicą i muszę powiedzieć, że nie było tak najgorzej. Części było mało, jak na moje to calkiem ładnie odlane, łatwo się obrabiały. Po półtorej godziny działo było gotowe do malowania. Baza to Pactra A112+35, na to rozjaśnienia z A35 z A123 i żółtym-nie-pamięam-numeru w różnych proporcjach. Odpryski gąbką i pędzelkiem, potem biedronka i trochę pasteli. Wedle opisu na pudełku były używane przez różnych "złych ludzi" w Libanie, dlatego podstawka jest w takim klimacie. Oto i efekt końcowy:

P1050852.jpg

P1050854.jpg

P1050855.jpg

P1050858.jpg

P1050859.jpg

P1050861.jpg

P1050863.jpg

P1050868.jpg

P1050869.jpg

P1050871.jpg

P1050872.jpg

P1050873.jpg

P1050876.jpg

 

Zapraszam do oglądania i komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi, którzy potrafią się zmobilizować i zrobić nie mniej ciekawe od samego modelu otoczenie tego modelu. Mnie się jak dotąd nie chciało .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka to płytki polistyrenowe 0,7mm wypełnione styropianem wyłożonym mokrym papierem toaletowym. Na to wylana cienka warstwa gipsu. Ziemia to gips pokruszony, przyklejany na wikol. Potem wszystko psiknięte emalią MM piaskową, przepłukane brązami z farb olejnych i przykurzone pigmentem miga light dust.

 

Aha, murek to odlew gipsowy domowej produkcji.

 

Cieszę się, żę się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam model prościutki,

To już na szczęście nie moja wina :-D Ale fakt, za bardzo na tych kilku częściach nie da się poszaleć. Cieszę się, że podstawka się podoba, bo w sumie robię je od niedawna dopiero. Dziękuję z oceny i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super....daj tu jakas figurkę i rewelka.....

Najpierw to ja bym się musiał wreszcie nauczyć jakoś te kukiełki malować, żeby wstydu nie było

 

A tak przy okazji są jakieś figurki Arabów gdzieś do dostania w miarę rozsądnej cenie? Jakby był jakiś żywiczny Palestyńczyk czy inny jemu podobny, to może kiedyś by się uzupełniło kompozycję...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.