Skocz do zawartości

Panzer IV F1 DML 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Na podstawce to raczej pasowałby sierp i młot.

I dokąd ten biedak się wybiera z tym spadochronem? - chyba Cię fantazja poniosła

Hm, sądząc po zatrzaśniętych włazach został banitą...

 

Maszyna ładna, ale brak czegoś przyciągającego oko, np trofiejnego welocypedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno "czołgen", jak i PODSTAWKO-KLOCEK miłe dla oka. Jedyne co mnie zastanawia to "wczorajsze" spojrzenie figuranta. Co Ty robisz Rafale - najpierw "rozpiłeś" Pana Niemca z włoskiej czwórki, a teraz tego ruska... Chyba go zbanowali z ekipy, bo przyjął o kilka "polowych setek" za dużo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak wyskoczył po części. Przecież ma klucz i łańcuch - pewnie obok stoi jakiś spalony czołg, więc coś wymontuje .

 

Pięknie wyszedł Ci ten niemiecki-rusek.

 

Czas teraz na angielskiego-niemca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Cię fantazja poniosła

 

"Fuck it - I'm goin' home"

 

Przecież ma klucz i łańcuch - pewnie obok stoi jakiś spalony czołg, więc coś wymontuje

nie moje żeby nie było

spojrzenie figuranta

niebardzo miałem jak im główki wymienić, nie mam na stanie żadnych z hełmofonami, wykorzystałem zestawowe.A i zdolnosci malarskie słabiutkie..to i on ci taki - ale MÓJ !

Czas teraz na angielskiego-niemca. ;)

kiedys, może. Na dzien dzisiejszy mam sporo zapału, ale pomysłów mniej - się nadrobi.

 

thx & p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jager, to 4 kawałki balsy, wypchane pianką montażową, na to ziemia.

Nie ma to jak mieć pomysł na przyciągnięcie potencjalnych oglądających z odległości pół kilometra

Hyhy - jak Madonna, nieważne co, ważne by gadali - Chłyt markietingowy .

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie jest lepiej niż bardzo dobrze. Niby to kolejny model niemieckiej konserwy, ale jest ciekawe malowanie zdobycznego czołgu no i ślady eksploatacji nie są ani za małe, ani zbyt przesadzone. Wszystko jest tip top. Jedynie nie podoba mi się wizualnie figurka Wani, Saszy, czy innego Iwana. Chodzi mi konkretnie o kolor kombinezonu. Nie jestem do końca przekonany, czy one rzeczywiście tak wpadały w niebieski. Do tego ten plecak... No ale cóż, w przeciwieństwie do rosyjskiej pancerki z II wojny, na trendach mody czołgistów CCCP znam się niewiele, więc niech będzie i tak Ogólnie bardzo fajnie

 

Edit: Zapomniałem o jeszcze jednym. Szkoda, że zamiast tej gwiazdy nie zrobiłeś sierpa i młota. To byłoby coś, do tego namalowany złotą farbą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej PiterATS.

Odnośnie wdzianka, ja posiadam książeczkę Europa Militaria, zdość wypłowiałymi fotkami..którymi sie nie sugeruję, za to text czerniawy i czytelny:

worki.jpg

Tam dojrzałem , że błąd gamy oscylował w kilku kolorach - fabryczny, eliminując prawdy absolutne, ze czarny to czarny i koniec ;)

 

Teraz zerknij na moje fotki. Na niektórych po mocniejszym oświetleniu hełmofonu widać że on nie czarny, a szarawy i nawet o niebieski można sie pokusić(każdy widzi co chce).

To samo dzieje się z odzieżą na słońcu, które przekłamuje kolory ;)

Ja, dla 1 załoganta wybrałem akurat taki odcień, 2 zaś dałem czarny spłowiały, ale go nie użyłem - nie szkoda, mam gdzieś 34/85 z siatami, się wykorzysta;)

 

Plecak, spadochron czy co innego - być musiał...i chyba błędem nie jest , że typ coś sobie na plecy zarzucił ?

Jak wspomniałem, nie mam żadnego wyposażenia tankistów, a tej figurce pasek kończył się zaraz na łopatce(co widać w warsztacie), a w zestawie nie było reszty , postawiłem na tobół.

 

Klocek jest dobry, krzykliwy...z czasem może jakieś hasło wrzucę - rodem z wież radzieckich maszyn , jak na razie zostają BIAŁE gwiazdy.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czasem może jakieś hasło wrzucę - rodem z wież radzieckich maszyn

 

"Bijmy niemców ich czołgami"

 

Model bardzo ładnie się prezentuje, IV w radzieckim malowaniu jest bardzo rzadko spotykana, szykujesz nam jeszcze jakieś niespodzianki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.