Skocz do zawartości

[G]Monogram A-10 Thunderbilt II


Marek Świderski

Rekomendowane odpowiedzi

Zrob jakies zblizenie nosa. Jak Ci sie polozyla kalka z guzcem? Kiedys kumpel robil ten model i jemu strasznie to wyszlo... Kalka sie zmarszczyla i nie dlo jej sie ulozyc...

Marek, jak by sie chcial jeszcze pobawic, to Ci moge podeslac blaszki do dzialka. Moglbys zrobic je (to dzialko) z igiel i wzbogacic blaszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny to samolot.

 

Model spoks pomimo przeszkód ładnie wykonany, sam mam w pudełku italerkę plus kalki z pustynnej burzy, czeka na swoją kolej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_1101

Aleeeeeeeee wypasio Pieknie sie prezentuje - jestem pelen podziwu dla "powloki lakierniczej". To malowanie jest chyba najfajniejsze (pomijajac JAWSy naturalnie) Moze warto troche pomazac podwozie - bo ta biel strasznie razi.

Na fotach widac ze platowiec ma jednoczesnie anteny ALR-46 i ALR-69 - masz foty tego egz. z dwoma systemami ? Kiedys juz pisalem ze po zamontowaniu ALR-69 zdejmowano ALR-46 (te "pudelka" obok dzialka i na koncu ogonka od dolu) - inna sprawa ze pewna (mala) czesc samolotow latala w polowie lat 80-tych z ALR-46 i ALR-69, ale krotko

 

Poczatek

Qrcze to na dziobie to nie ALR-69 tylko dziury w swinskim nosie Ale zmyla

 

Koniec

 

Mozna prosci o zooma kabiny ? Ciekaw jestem jak sie Legend udal...

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny A-10!Ten wątek bardzo mi się przyda ponieważ ma ten model i w niedługim czasie mam zamiar go zrobic ale narazie szukam fotek itd.I będe robił go w tej wersji pudełkowej czyli z Irak 203.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono dobry Thunderbolt nie jest zły chociaż mi osobiście średnio podoba się w kamuflażu, jakoś bardziej widze go w szaro-szarym malowaniu

A co do samego modelu to śliczny Super wygląda z takim uzbrojeniem, ale nie moge za dużo patrzeć, bo mój ledwo w szafce wylądował, a zaraz wyleci

 

PKD4GA pamiętasz o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_1101

qchenka czyli jednak masz jednoczesnie ALR-46 i ALR-69 (na 4 fotce od gory to widac wyraznie)

Podaj nr seryjny platowca -mam gdzies spis - to sprawdze jaki system byl zamontowany "fabrycznie" na tym egz.

 

No a sam model - miodzio

 

Timi

Poszlo poszlo i mam na to kwity - bo wyslalem poleconym

 

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_1101

Model zrobiony tak jak było w zestawie, dorobione są prowadnice do rakiet p-p i kilka innych dupereli ale anten nie dorabiałem
- no wiem wiem, ale to tylko ze wzgledow kronikarsko/historyczno-ciekawskich chce sie dowiedziec - nie zebym cos Ci mial udowadniac Moze komus sie przyda...

Nr seryjny jest po lewej przed kabina dwie linie - dolna AF SERIAL NO. XX-XXX

 

Co teraz bedziesz budowal ?

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę szczerze polecić kabinę Legend, Kabinę kupiłem ----->KLIK<-----tu

Wygląda tak..........

LF4019.jpg

 

Mam pytanie czy tego typu kabinki są wykonane jako "gotowe" tzn. wymagają tylko malowania czy też należy je złożyć z wiekszej liczby elementów?. Pytam z czystej ciekawości..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....czasem człowiekowi coś do łba strzeli ............i dorobi zagłuszki na głowice rakiet.....

 

Ale jak widac taki atak ma tez i pozytywny skutek

 

Jedyne ale mam do fotek lotniskowych : zrob sobie jakas plansze, ktora bedzie imitowala nawierzchnie bo ten beton jest bebe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak sie dobrze czlowiek przypatrzy to masz racje albo... "guziki" albo "pudelka"
- no roznie bywalo

d98009a85b6e8d4f.jpg

Twoj mial na 100% mial ALR-69 - czy mu zdieli wczesniej ALR-46 trudno powiedziec

d2d1c20371ad68c3.jpg

 

Tych "zmiennych dupereli" na A-10 bylo wiecej - np oslony wylotow chlodzenia co widac na fotce powyzej.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.