Skocz do zawartości

BUSSING 8000 S13 Revell 1:24


starmania

Rekomendowane odpowiedzi

No to przysiądę się do oglądania relacji .

Sam truck do tego zachęca

Czekam na pierwsze fotki i oczywiście kibicuje

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja takze się dosiąde do relacji z powodu że zawsze chciałem mieć takiego tira. Może teraz go kupie, ponieważ rewell wypuścił go na sprzedaż

 

Pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś poradzić ---- jak będziesz wklejał fotki z fotosika [ tak jak ja] i skorzystasz z opcji " pobierz pozostałe kody" - zdjęcie 500 px na forum.

 

Otrzymujesz adres obrazka i wklejasz go na forum , ale dostajesz coś takiego [przykład] :

 

[url=http://wwwfotosik.pl]http://images37.fotosik.pl/ jakiś tam numer..........abcdmed.jpg[/IMG][/url] i żeby było bez otwierania za każdym razem fotosika musisz zmienić adres :

 

To co zaznaczyłem na czerwono musisz wyciąć i na początku musisz wpisać http.... a na końcu powinno być bez[ URL] a duże zamieniasz na małe Trochę z tym roboty ale fotki ładnie się otwierają

 

 

A Bussinga właśnie zakupiłem i chętnie popatrzę na relację , bo jest u mnie w planach jako następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam po dłuższej przerwie. Udało mi się podgonić z pracą nad Bussingiem, oto efekty...mam nadzieje pozytywne ;)

 

Rama wymalowana, przygotowana do montażu pozostałych elementów. Wcześniej pilniczkiem usunąłem pozostałości form.

 

d2c5637e07ddd3b1med.jpg

8b27e9df08497316med.jpg

ce38b951d05f7fbamed.jpg

dcf500f0b4b607bcmed.jpg

 

Przy okazji odmalowałem koła ....

 

0ac1143645b51e51med.jpg

8ce0f51cd7b8fbe8med.jpg

 

...w połączeniu wygląda to tak

 

cb5354c0e499b0a9med.jpg

33296ea26a17b501med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzisiaj przedstawie kolejne etapy prac nad modelem. Na początek silnik : zalożyłem osprzęt, dorobiłem rurki paliwowe i oczywiście podmalowałem elementy.

 

3014175.jpg

3014230.jpg

3014383.jpg

 

Silnik wraz ze skrzynią biegów zamocowany do ramy.

3014276.jpg

3014350.jpg

3014489.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przedstawiam kolejną relacje z malowania, "przyzdabiania" kabiny i całej reszty. Najtrudniej było wymalować listwy niklowe. Tapicerke wykonałem z elementów maski przeciwpyłowej.

3141501.jpg

3141498.jpg

3141467.jpg

3141497.jpg

3141508.jpg

3141511.jpg

3141510.jpg

3141514.jpg

Mam nadzieje, że uda mi się złożyć elementy w jedną całość i jeszcze w tym tygodniu wstawie zdięcia gotowego modelu do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.