Skocz do zawartości

HH-60H Italeri 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po długiej zabawie z tym modelikiem, mogę uznać go za skończony, strugam co prawda podstawe pod niego z gablota ale to dopiero przedstawie jak skończę. Model sklejało sie cieniutko, mimo że tak naprawde jest to to samo co Revell, w/w jest o niebo lepszy. Italerka ma część lini wypukłych, część wklęsłych (wypukłe przeryłem) revell tylko wklęsłe. Widać w nim zużycie form. Mimo że się starałem jak mogłem nie udało mi się zlicowac górnych szyb. Sklejałem wczesniej revella i z tym problemu nie było ;). Detalami tez nie grzeszy, większość dorabiałem samodzielnie. Posiłkowałem sie blachami Edka do innej wersji i elementami do złożenia ogona firmy Wolfpack. Pochlastana komora silnika i sam silnik to własna robota. Poprawiłem oświetlenie, przerobiłem wirnik główny na wersję złożoną. Całośc widac na zdjęciach. Jak tylko skończe gablote zamieszcze resztę.

 

 

 

3-11_zps8e380c45.jpg

6-9_zps06835d80.jpg

7-8_zpse918aff0.jpg

8-6_zpsb298a3ed.jpg

9-5_zps8e780bf9.jpg14-4_zps970d54b0.jpg

DSCF7439.jpg

DSCF7441.jpg

DSCF7442.jpg

DSCF7446.jpg

DSCF7450.jpg

DSCF7452.jpg

DSCF7453.jpg

DSCF7454.jpg

DSCF7455.jpg

DSCF7457.jpg

DSCF7458.jpg

DSCF7459.jpg

Edytowane przez p_bladek
Zmiana zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek bardzo ładny wiatrak, tylko żeś strzelił fatalnego babola!

 

DSCF7476.jpg

 

na górze znaki przynależności są malowane czubkiem gwiazdy do przodu. Zgodnie z zasadą prowadzącego sztandaru.

 

hh60h_1.jpg

hh-60h_011215-n-8421m-010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na górze znaki przynależności są malowane czubkiem gwiazdy do przodu. Zgodnie z zasadą prowadzącego sztandaru.

To prawda, to jest reguła, ale od kazdej reguły sa wyjątki
Bo na tej środkowej latał pilot francuskiego pochodzenia ;)

Reasumując, znaczy się, że te wiatraki z "czubkiem" do przodu to ofensywne są, natomiast te z czubkiem do tyłu służą tylko do odwrotu i ewentualnie ewakuacji?

To ma sens...

A tak już na poważnie to fajny bardzo fajny ten wiatrak.

 

P.S.

Przemek a dasz radę zrobić fotkę od du..y strony, znaczy się tego złożonego ogona? Ciekawi mnie jak ta żywica się prezentuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.