Skocz do zawartości

Boeing 747-8F Cargolux, Revel 1:144 + oświetlenie


milczacy

Rekomendowane odpowiedzi

Niczego sobie samolocik.

Patrząc na niego przypominają mi się czasy dzieciństwa, gdy w Składnicy Harcerskiej kupowałem takie modele pasażerskich maszyn i sklejałem, naturalnie bez farby ani niczego.

Po prostu model i klej i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny.

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Bf-109E-4 - Airfix 1/72 - ukończony

Blenheim Mk IV - Airfix + tablica -Yahu 1/72

Fiat 621 - Ftf 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ również interesują mnie 'pasażery' pozwolę sobie zabrać głos. Warsztat oglądałem od początku sferę mojej zazdrości zajęły umiejętności z elektroniki sam bym chętnie któregoś z moich tak wyposażył ale musiałbyś mi jakoś pomóc. Jeżeli chodzi o moje uwagi to mam je tylko do przeszklenia kabiny. Natomiast podobają mi się silniki dobór kolorów poszczególnych elementów wydaje mi się poprawny choć przyznam że nie chciało mi się sprawdzać na fotografiach. Bardzo ładny kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze głosy, już myślałem, że pasażery na tym forum czeka los dinozaurów

 

A co do konkretów - sam miałem dylemat z tym modelem. Zdaję sobie sprawę, że poszedłem na kompromis w merytoryce i staranności wykonania. Wynikło to z tego, że wciąż jestem początkującym modelarzem oraz obaw o elementy z diodami. Mycie modelu nastręczyło więcej 'zachodu' bo nie mogłem pozwolić na wpłynięcie wody do środka. Podobnych 'zagwozdek' było zresztą więcej.

Trochę 'zdołowała' mnie lewa końcówka skrzydła, w której dioda przestała działać i musiałem to naprawiać.

Koniec końców jednak powiem wam, że model z oświetleniem wynagrodził wszelkie trudy - sprawia wrażenie prawdziwego i bardzo mi się to podoba

@tombie01 - planuj, buduj, naprawdę chętnie pomogę, sprawi mi to radochę. Sam się przekonasz jak wiele takie światełka dodają modelowi realizmu i 'uroku'. Zatem (walczymy) - do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja co pisze milczacy, mi również pomaga do projektu Airbus A380 z pełnym oświetleniem i już po kilku rozmowach czuję że ewentualne błędy w modelu to będą spowodowane moją nieuwagą itp.

 

A co do właściciela wątku - u mnie już kadłub zamknięty w A380 na zlecenie, czeka mnie szlifowanie kadłuba oraz przygotowanie do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze głosy, już myślałem, że pasażery na tym forum czeka los dinozaurów

 

Niedługo ja zabieram się za jakiegoś pasażera , bo dawno nie robiłem.

 

I to jest dobra wiadomość. Masz już coś konkretnego na oku/składziku?

Tak, tylko coś starszego czyli Boeing 720 Rodem 1/144.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.