Skocz do zawartości

Sam-6 Trumpeter 1:35 Polak rzecz jasna.


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oto efekt mojej pracy, która trwała dość długo Model malowałem jak zawsze pędzlem. Bądźcie wyrozumiali, tym bardziej, że zdjęcia nie oddają rzeczywistości. Ciemno dookoła, a w świetle dziennym wygląda o wiele lepiej. No to komentujcie

P.S. Choć lekki, to wash jest lecz w takim świetle zupełne go nie widać ;-)

346b6d0d40cf7407med.jpg

a030a583bac28328med.jpg

4898b1144902cf3emed.jpg

dbdded87815df7e9med.jpg

676edf57579a24fcmed.jpg

2bb2ae8adb1538famed.jpg

10f9d9aee1884f12med.jpg

6539c1f6d1031efemed.jpg

e1e943ccb1645a50med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Choć lekki, to wash jest lecz w takim świetle zupełne go nie widać ;-)

Widać widać, jest taki jaki być powinien. Z dobrym washem właśnie chodzi o to, żeby nie było widać że to perfidny wash - ale gdyby go nie było to model wyglądałby płasko.

Model jak dla mnie jest dowodem, że można fajnie pomalować pędzlem. Ładnie, płynnie prowadzone kontury łat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszedl i malowanie tez jak na pedzel bardzo dobre.realnie dobrane kolory tylko przejscia lat mogly by sie troche rozmywac ale to pedzlem ciezko zrobic,ogolnie spoks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wash tutaj nie podoba. Zwłaszcza na ostatnim zdjęciu widać, że dookoła krawędzi jest taki "maz" miksturą łoszową i widać ostre przejście tego koloru. Wygląda jakby nie był starty.

 

Plus za to, ze Polak, plus za malowanie i plus za gąsienice. Ogólnie mi sie podoba minus wash.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model powiem więcej jak żywy. Brudzenie bardzo subtelne takie jak być powinno. No i oczywiście w polskich barwach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie jak na pędzel. Nie można się specjalnie do czegokolwiek przyczepić. Wash, brudzing, eksploatacja - duzy PLUS

Tylko (moje odczucie):

Szkoda ze zmarnowales taki fajny model na to dosc nudne i nieciekawe malowanie. Ladny wash i brudzenie.

Co racja to racja - w piaskowym kolorze byłby ładniejszy, tudzież w kamuflażu pustynnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z braku czasu odpisuję dopiero teraz Dzięki za komentarze, które zmotywują mnie do następnego modelu, a mianowicie chyba zrobię Twardego

 

Szkoda ze zmarnowales taki fajny model na to dosc nudne i nieciekawe malowanie. Ladny wash i brudzenie.
Co racja to racja - w piaskowym kolorze byłby ładniejszy, tudzież w kamuflażu pustynnym

Może wyglądałby okazalej, ale model jest częścią mojej kolekcji, mianowicie polskiej armii.

 

Możesz napisać jak robiłeś te łaty ?? Bardzo fajnie Ci wyszły, takie płynne

Nie śmiejcie się, ale łaty jadę pędzlem od ręki

 

fajnie wyszedl i malowanie tez jak na pedzel bardzo dobre.realnie dobrane kolory tylko przejscia lat mogly by sie troche rozmywac ale to pedzlem ciezko zrobic,ogolnie spoks

Ja wiem... Z tego co się orientuję, to polskie wozy mają takie dość ostre przejścia kolorów

 

fajny Smile no i brawo za 'polaka' Very Happy

jak i czym ubrudziłeś gąski? i czy wash jest w kołach jezdnych?

Wash jest na kołach jezdnych, a co do gąsek to robione na sposób jak najtaniej. Nie używałem żadnych pigmentów, tylko robiłem coś "a`la masa piaskowa". Wypad na podwórko, trochę piasku, spirytus i gotowe. Reszta to kwestia obróbki dużym twardym pędzlem

 

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.