Skocz do zawartości

2S1 Gvozdika 1:35 SKiF


Tomek Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być warsztat, ale podkreślam miał i nie było

No cóż kolejne eksperymenty z brudzeniem, malowanie chyba polskie, choć barwy dam głowe w 100% podobne jak na Starach 266... No ale co z tego, skoro kurz wszystko zakrył, mam nadzieje że nie zlinczujecie jak przy dajmy na to BTR-70

 

P1250001.JPG

P1250002.JPG

P1250003.JPG

P1250004.JPG

P1250005.JPG

P1250006.JPG

P1250007.JPG

 

I jeszcze nowość, oświetlenie dwu-źródłowe czyli 2 lampki chyba lepsze teraz zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model OK. Malowanie też dobre. Nałóż kalki przynależności państwowej i nr taktyczny. A i lufa, nie zaszpachlowałeś tłumika wylotowego i widać szparę na łączeniu. A i dlaczego wylot spalin jest srebrny, jakby był ze stali nierdzewnej???

 

Ogólnie dobrze, coraz lepszy warsztat.

Tomek, zacznij myśleć o aerografie.

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze

 

panzer_lehr

-Szukam właśnie jakiś zdjęć z numerami ale nie mogę znaleźć

-Hamulec to najgorszy element modeli SKIFA

-Wylot spalin gdzieś widziałem był cały srebrny (chyba u Roberta i jego godźiku)

Yarauche

zelený - ModelMaster 4842

bronz - ModelMaster 4675

Černý - Pactra A46

 

93mati

Mi też nie, ale lepiej na razie nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie Ci coraz lepiej

Jak najbardziej się zgadzam. Kwestii merytorycznej nie poruszam, bo to nie moja działka, ale jeśli chodzi ogólnie o modelowanie w Twoim wykonaniu to widać znaczną poprawę... Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze

 

panzer_lehr

-Szukam właśnie jakiś zdjęć z numerami ale nie mogę znaleźć

 

Z kalkami to można się wstrzymać - część Goździków nie ma ani oznaczeń przynależności państwowej, ani nr taktycznych:

 

PICT0248.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim "Goździku" są dwie kalkomanie - z przodu i z tyłu- w kszałcie prostokąta z malutką kreseczką u góry oraz z w wpisanym weń obłym kształtem. Symbol taki oznacza kompanię czogłów i na 2S1 za skarby "nie uciągnie". Artylerię /naet tę gąsienicową/oznacza się inaczej, ale na wykład ze znaków taktycznych zapraszam na PW. A w ogóle to kierunek słuszny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobrze, coraz lepszy warsztat.

Tomek, zacznij myśleć o aerografie.

 

Robisz kosmiczne postępy. Super, ze porwałeś się na SKIFa. Jeśli chodzi o posklejanie, pomalowanie to wszystko jest git. Ale za kolor wylotu spalin i za jego niedbałe i nierówne pomalowanie, i pomazanie przy tym kadłuba powinniśmy Cię powiesić za szelki na mrowiskiem. A za dziwny kolor gąsienic należy Ci się godzina klęczenia na grochu. Już mi ściągać gąski, pomalować chociaż na czarny mat i przetrzeć srebrnym a potem jakąś błotnista płukanką to pokryć. Do wykonania zadania odmaszerować !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.