Skocz do zawartości

Galeria DKW NZ350 w skali 1/72 - budowa od podstaw


Marudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zapraszam do galerii, w której przedstawiam swój kolejny motocykl w skali 1:72. Budowę tego modelu rozpocząłem dawno temu. Chciałem wzbogacić projekt fototrawieniami i odlać części z żywicy. Niestety, może innym razem... Model uważam za lepszy od poprzedniego - dlatego udany. Jeśli chcecie zobaczyć relację z jego budowy kliknijcie tutaj. W modelu tym widać kilka baboli, których postaram się uniknąć budując w przyszłości kolejną Dekawkę. Teraz jednak zabrałem się za budowę Zundappa, którego kiedyś zdarzyło mi się popełnić, a który teraz powstanie na znacznie wyższym poziomie. Zapraszam do galerii:

 

DSC02288.jpg~original

DSC02276.jpg~original

DSC02275.jpg~original

DSC02274.jpg~original

DSC02271.jpg~original

DSC02270.jpg~original

DSC02269.jpg~original

DSC02268.jpg~original

DSC02267.jpg~original

DSC02266.jpg~original

DSC02265.jpg~original

DSC02264.jpg~original

DSC02262.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model, jego wielkośc i wykonanie zrobiły na mnie kolosalne wrażenie .

Genialne szprychy . Zaraz udam się do warsztatu coby trochę podpatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myślałeś o specjalizacji z neurochirurgii? rewelacja! podziwiam wytrwałość i rozdzielczość oka naprawdę wbija w ziemię. osiągnąłeś mistrzostwo lub coś koło tego. do mistrzostwa absolutnego brakuje człowieka przy nim. jak chcesz to pomogę - po warsztacie plączą mi sięręce, nogi, głowy, oczywiście plastikowe ale żywiczne też, chętnie Ci coś podaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dzięki Bushi za miło słowo. Cieszę się, że mój model wywarł na Tobie tak dobre wrażenie. Andrzej_LK Wielkie dzięki za tak dobrą opinię. Na neurochirurga niestety się nie nadaję, ale pamiętam jak w podstawówce zrobili mi test który zawód byłby dla mnie najlepszy - wyszło, że powinienem zostać zegarmistrzem... Ja także odczuwam coraz silniejszy brak figurek przy moich motocyklach. Na PW pytałem czy zechciałbyś mi sprzedać jakieś żywiczne głowy w 1/72. Ale skoro Chcesz mi je podarować, to jeszcze bardziej Ci dziękuję. Gdybyś mógł prześlij mi je na adres który wyślę na PW. arthur_szu poprosił mnie o ebooka, którym się wcześniej pochwaliłem. Są w nim naprawdę świetne wskazówki dla modelarzy figurkowych - od podstaw malowania, aż po wypasione konwersje. Podaj mi swój adres e-mail, to prześlę Ci zipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętam jak w podstawówce zrobili mi test który zawód byłby dla mnie najlepszy

 

A ja czegoś takiego nie miałem :P Wyszło by zapewne żebym lepiej nic nie robił bo zepsuje :P

 

Model "pierwsza klasa, drugi wagon" (czyt. the best)

Czekam na taki w 1/144 XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dzięki Andrzejowi_LK, który podarował mi figurkę i cenne rady, w gaelirii pojawił się ludzik. Scenariusz jest następujący: "Podczas jazdy polną drogą pojawia się problem z silnikiem. Jeździec zsiada by sprawdzić co się stało. Przykucnął z boku i oparł rękę na siodle. Zafrasowany usterką spogląda na silnik... "

 

DSC02340.jpg

DSC02338.jpg

DSC02337.jpg

DSC02335.jpg

DSC02334.jpg

DSC02333.jpg

 

P.S. Andrzej - jeszcze raz wielkie dzięki za figurkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.