Skocz do zawartości

LECLERC Tamiya 1/35


Klepas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W końcu po dość długiej walce z tym modelem (1,5 roku) mogę zrobić galerię

Generalnie jest to model w którym pierwszy raz zastosowałem elementy fototrawione, budowę elementów od podstaw, a nawet trafił się pierwszy element żywiczny, jeśli chodzi o techniki malarskie to zastosowałem tu swój pierwszy wash, zabawę olejami oraz pigmenty, a na koniec wszystko postawiłem na mojej pierwszej dioramce... Innymi słowy duuuużo się przy tym modelu nauczyłem a to głównie dzięki forom modelarskim!

Choć mało jest interesujących się współczesną pancerką to i tak dziękuję za śledzenie wątku warsztatowego, który można znaleźć tutaj

Teraz muszę się zastanowić co kolejnego wrzucę na warsztat ;o)

 

A teraz Fotki...Mam nadzieje miłego oglądania...

 

DSC00037-1.jpg

DSC00001.jpg

DSC00013.jpg

DSC00014.jpg

DSC00021.jpg

DSC00022.jpg

DSC00027.jpg

DSC00032.jpg

DSC00036.jpg

DSC00035.jpg

DSC00017.jpg

DSC00018.jpg

DSC00019.jpg

DSC00024.jpg

DSC00025.jpg

DSC00038.jpg

DSC00039.jpg

DSC00040.jpg

DSC00004.jpg

DSC00043-1.jpg

DSC00041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo rzezbiony i dlugo oczekiwany. Wyglada swietnie, nie ma mam zadnych ale. Bardzo ladnie wykonane kamo i do tego swietnie sie zgrywa z podstawka. Moze tylko boki wiezy odrobinke przykuzyc, ale to tylko takie widzimisie na sile. Figurant tez wyglada elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P-I-Ę-K-N-Y

Naprawdę. Szczerze powiedziawszy nie wierzę, że to Twoja pierwsza waloryzacja modelu. Wiedzę, że ja się muszę jeszcze baaardzo dużo nauczyć nim osiągnę taki poziom.

Ale tak samo jak wyżej powiem, że można by jeszcze dwie rzeczy dorobić/przerobić:

1) delikatnie (minimalnie) zwiększyć przykurzenie boków wieży

2) dorobić kilka delikatnych smużek olejami

I jak dla mnie wysoka podstawka (modna ostatnio) jest sama w sobie pomysłem średnim. Wolę trochę niższe podstawki- ale to kwestia gustu. Ta jest doskonale wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem, aż pojawi się w galerii, no i jest

Cóż tu dużo mówić jak dla mnie majstersztyk, super zdetalowany, i realistycznie pomalowany bez przesadyzmu. Oby więcej takich na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za komentarze... Co do kurzenia spodziewałem się takich uwag pod tytułem za mało zakurzona wieża, bo nie ukrywam sam miałem takie zdanie... ale gdy zobaczyłem te fotki to postanowiłem, że zostawiam tak jak jest...

 

6024-0063montmirail091ercuirscanjue.jpg

p1030622.jpg

 

I jeszcze kilka zbliżeń....

DSC00003.jpg

DSC09982.jpg

DSC09983.jpg

DSC09985.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gratuluję Fotki Admina.

 

Bardzo chciałbym podziekować za to wyróżnienie szanownemu Adminowi, a przy okazji chciałbym pozdrowić całą moją rodzinę, znajomych oraz wszystkich fanów, bo to wy motywujecie mnie do tego żeby moje prace stawały się coraz lepsze. Wyróżnienie to bardzo wiele dla mnie znaczy i na pewno pomoże mi w dalszej pracy. Dziękuję dziękuję

 

A tak na poważnie fajnie jest zobaczyć swoja fotkę na stronie głównej forum

 

Jeszcze raz dziękuję za pozytywne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. W niedziele zakupiłem takiego, lekko zaczętego, z blachami Liona. Mógłbyś podesłać, w miarę możliwości, materiały z których korzystałeś? Bo widziałem, że sporo tego nałapałeś. Na pewno nie raz będę zawracał Ci głowę podczas budowy swojego.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.