Skocz do zawartości

Panzer IV D hybryda - Włochy 1943


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Seb - jakiś świąteczny wysyp prac rollingowych ? Ta czwórka bardziej przypadła mi do gustu niż Pantera z kartami. Lepiej (realistyczniej) wygląda wypalenie tanka. Jednakowoż bardziej mnie interesuje "tło" - murek, furtka, paprotkowe pnącza. Możesz je dofocić (koncentrując się na otoczeniu, nie panzerku)? Po jakichś "zagranicznych" konkursach nie jeżdżę, a czuję wyraźny niedosyt zdjęciowy . Praca jest spójna i nawet fajnie, że bez figurek zostanie .

 

na razie przestaje robić wraki bo mi się już znudziły

 

I co teraz? Na pewno jakaś zimóweczka ...

 

P.S. Jaki jest Twój patent (kolorki) na malowanie bakelitowych uchwytów nożyc do drutu? Dobrze to wygląda.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może byś popróbował jakiegoś "prawdziwego" wraku? mam na mysli czołg rozerwany na części elementarne. robota straszna ale efekt może być ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będę za jakiś czas robił rozbitą Panterę z wnętrzem i rozwaloną całą boczną płytą pancerza, z Prus Wschodnich zimą 1945 roku.

Jednak wraki mnie nie pociągają są bardzo proste w malowaniu wbrew pozorą a dodatkowo mam ostatnio fazę na miejskie winietki z akcją dynamiczną.

 

Seb - jakiś świąteczny wysyp prac rollingowych ?

Koniec roku - chciałem dokończyć wszystko z tego roku. Bilans pięć winiet i jedna nieudana nieskończona.

Ta czwórka bardziej przypadła mi do gustu niż Pantera z kartami. Lepiej (realistyczniej) wygląda wypalenie tanka

Ja powiedziałbym że inaczej - bardziej kolorowo ale wcale nie realistyczniej. Pojazdy z zimmeritem paliły się mniej efektowniej modelarsko bo nie można

ich rdzawić. Przejrzyj zdjęcia kolorowe rozbitych Panter to się przekonasz.

Jednakowoż bardziej mnie interesuje "tło" - murek, furtka, paprotkowe pnącza. Możesz je dofocić

TO dosyć duży problem - czołg zasłania mur i jest tam cień - muszę prześwietlić czołg aby to wyszło. Jak chcesz to ci zrobię.

I co teraz? Na pewno jakaś zimóweczka ...

Nie kilka miejskich - prawde mówiąc ziema mnie pokonuje na razie.

miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.