Skocz do zawartości

Pzkpfw III ausf.L skala 1:35.


eljazz

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna "trójka". Jedyne co mi się rzuca w oczy to sztucznie wyglądająca twarz figurki.

Poza tym model bardzo ciekawy. Mógłbyś zdradzić nam swój sposób brudzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż nie widać na modelu washa i CM to model wygląda bardzo realistycznie i naturalnie.

A kluczem do sukcesu jest genialne brudzenie, konfiguracja modelu jak i same fotki.

Faktycznie figurka troszkę odstaje.

Jak masz ochote to napisz coś na temat brudzenia.

Choć domniemam, iż są to jedynie pigmenty tyle tylko, że bardzo odważnie użyte.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodać jeszcze konkretnego washa i delikatne obicia byłby naprawdę super. Bez tego jest tylko fajny

 

Gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych projektach!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ładny model! Fajnie pomalowany i pobrudzony!

Ale żeby nie było za dobrze: gąski ZAŁOŻONE SĄ ODWROTNIE ( ) i mają za duży zwis. Pojazd zgubiłby te kapcie po przejechaniu kilkunastu metrów.

Poza tym jest OK. Manekin też mi się podoba

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami Kornikiem i Czak45, brakuje trochę washa. Brudzenie modelu jest naprawdę fajne za wyjątkiem miejsc niepobrudzonych . Mam na myśli to, że miejsca z mniejszą ilością brudu bez washa robią się mało podkreślone i rzucają się w oczy np. elementy wieży (ciekawy przypadek - coś nie jest podkreślone, a rzuca się w oczy ).

 

Podsumowując

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba brudzenie . Takie lubię , bez przesadyzmu No fakt trochę washa mu brakuje. . Co do zwisu gąsek to bym się z wami potargował Gorsze widziałem i jakoś kapci nie gubiły. Mam na myśli zdiecia nie oryginały (taki stary to nie jestem). Co prawda widziałem JS-2 z równie potężnym zwisem i jeździły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duże zwisy w dolnych częściach układu jezdnego (z górnych rolek OK), manekin sztuczny i trochę za czyste (czyt. białe) numery, poza tym jest bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurke wywal bo psuję cały efekt a model jest niczego sobie. Jak na mój gust za mocno go upierdzieliłeś na górnych płytach. Kolor brudzingu mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widzę ,okulary gdzieś podziałem. Ale uchwyt zapasowej gasiennicy na przednim pancerzu jest chyba z blaszki i nie pomalowany. Kolego Eliazz przyjrzy mu się i zamelduj, tylko prawdę powiedz. No i faktycznie ta figurka jest wstrętna. podaj adres to podeśle Ci jakaś ładniejsza główkę szkopa , parę rożnych ich mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Eljazz, taka uwaga na przyszłość : Zdjęcia uzupełniające galerię danego modelu wklejamy do istniejącego wątku, a nie nowego.

 

Posty pytająco, wyjaśniające powstanie odrębnego wątku, pozwoliłem sobie usunąć.

 

Edit:

 

a figurek nie mam przecież nie wstawię tej widocznej na fotce.

 

Właśnie to zrobiłeś

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.