Skocz do zawartości

King Tiger,Dragon 1:72


krzys-1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,chciałbym przedstawić mój najnowszy model firmy dragon.Model wykonany prosto z pudełka z niewielkimi dodatkami.

Wstawiam post na forum pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość jak coś nie tak robię.

Zapraszam do oglądania i oceny mojego dzieła.

 

P1010042.jpg

P1010043.jpg

P1010039.jpg

P1010056.jpg

P1010055.jpg

P1010054.jpg

P1010053.jpg

P1010052.jpg

P1010050.jpg

P1010049.jpg

P1010048.jpg

P1010047.jpg

P1010046.jpg

P1010045.jpg

P1010044.jpg

P1010041.jpg

P1010040.jpg

06122011159.jpg

06122011158.jpg[/img]

 

Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dziwie się tylko że brak w twoim wątku komentarzy forumowiczów 72-ców.

Nagle żadnego nie ma.

 

A tam nie ma, Was to niby Żony do porządków nie zagoniły tak?

Tak serio to tygrys jakoś mi umknął.

 

Skoro prosto z pudła to detali nie ma się co czepiać. Troche te tobołki na wieży jakieś takie nijakie.

 

Na fotkach maszyna wygląda, hmmm słowko klimatycznie będzie chyba na miejscu.

Przydałaby się jakaś zimowa podstawka.

 

Trochę nie widzą mi się te miejsca gdzie odpadł zimm, ale to po prostu kwestia mojego widzimisię.

 

Jak na debiut to całkiem udanie, chętnie pooglądam warsztat następnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jak i bazylms nie wiem co powiedziec ale odnosze wrazenie ze na drugim od DOŁU zdjęciu chciałes cos zamaskowac bo jako jedyne jest uciete(chyba że zostało zrobionree przekreconym aparatem) ogolem nawet OK przynajmniej jak na moje oko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi się podoba - dbałość o szczegóły, ładnie wykonane malowanie i wrażenie ogólne. co mi się nie podoba - malowanie bambetli, rzucony bez sensu MG i odłupania zimmeritu jak po trafieniach co najmniej kalibrem 122 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuje za wszystkie opinnie,niestety zdjęcia nie oddają orginalnego wyglądu Tigera(muszę się podszkolić jak robić zdjęcia) .Zdjęcia wyszły mi bardzo ciemne i musiałem je rozjaśnić aby choć trochę przypominały orginał.Tiger jak pisałem jest z pudełka,więc i zimmerit też.Obicia faktycznie na zdjęciach jakieś takie duże,na modelu wydają się O.K.

Jeszcze raz dzięki za wszystkie opinnie miło jest przeczytać że to co się dłubie dla przyjemności jest pozytywnie odbierane.

Dodam jeszcze że model malowany był całkowicie pęzelkami.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

 

 

PS.Na warsztacie jest teraz nasze T-34 spod Studzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.