Skocz do zawartości

Stryker TACP po raz drugi, 1:35, AFV Club + Eduard


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem było na zamówienie więc bez dodatkowych sprzętów, poza blachami edka to prosto z pudła, za to były ciekawe eksperymenty z błotkowaniem.

Miłego oglądania!

 

100_2166.jpg

100_2163.jpg

100_2160.jpg

100_2156.jpg

100_2153.jpg

100_2151.jpg

100_2147.jpg

100_2144.jpg

100_2141.jpg

I na koniec z którąś z kolei lokomotywką którą postarzałem:

100_2139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś presheding?

Nie, na żywca leciał z cieniowaniem, czy kolor modulejszyn jak kto woli, od czarnozielonego na całość to najjaśniejszych zieleni na środkach paneli, mieszanki gunze H i tamek.

 

Jeszcze fotka rodzinna:

 

100_2170.jpg

100_2168.jpg

 

Choć nie zostaje u mnie ten to i tak pewnie za jakiś czas sie powiększy moja, na pewno o zwykłego z pełnym wnętrzem i inżynieryjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny .Bardzo się z nim śpieszyłeś? Pytam bo wiem niestety jak to jest z modelami na zamówienie. Widać to na oponach i ten kleks na nadkolu po strzelaniu błota z pędzla. Nie czepiam się bo model naprawdę śliczny ale to rzuciło mi się w oczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano spieszyłem się trochę, dziś minął 7 dzień od sklejenia pierwszych części w nim. Ale to normalne dla mnie tempo, dla siebie czy kogoś, takie skoki, tym razem udało się za jednym.

No ten kleks to fail był, ale strzelanie z pędzla było przy pomocy aero, tylko raz mi się pędzel nie strzepnął i za dużo walnęło na początek, na szczęście na żywo to tam cień jest i słabo to widać, no i metoda była dla mnie pionierska, więc od razu nie wszystko dobrze wychodzi, ale bardzo mi się spodobało, warta rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to zabrzmiało dwuznacznie .

Ale co do błota, najpierw tradycyjnie nałożyłem pędzlem mieszaninę pigmentów, żywicy akrylowej miga i piasku, później to trochę rozcieńczyłem i zdmuchiwałem z pędzla aerografem na model, to było to najciemniejsze błoto, później popigmnetowałem to i zafixerowałem, na koniec zmieszałem pigment z fixerem i to zdmuchiwałem z pędzla, od ciemniejszych do jasnych, i tu trzeba wcześniej pędzel wytrzeć albo strzepnąć na stronie bo może ostro polecieć od razu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zachodzę w głowę jak to się stało że go nie zauważyłem. Jest boski. Stroju nie boję się tego powiedziec najlepszy model jaki widziałem. Jak by na zdjęciu piątym dorysować tło to bym pomyślał że jest prawdziwy. Pełny szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.