Skocz do zawartości

Schwerer Panzerspähwagen Sd Kfz 232(8 Rad)


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kolejny gniot mojego autorstwa. Schwerer Panzerspähwagen Sd Kfz 232(8 Rad), Tamiya 1:35. Stary model, polepiony kilka lat temu, prosto z pudła i pomalowany z lekką modulacją przy okazji malowania innych pojazdów. Zmalowany wszystkim, tzn Pactra, Lifecolor, Model Master, Agama itp...

Zapraszam do oglądania i oceny.

 

8x801.jpg

 

8x802.jpg

 

8x803.jpg

 

8x804.jpg

 

8x805.jpg

 

8x806.jpg

 

8x807.jpg

 

8x808.jpg

 

8x809.jpg

 

8x810.jpg

 

8x811.jpg

 

8x812.jpg

 

8x813.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pozwolę sobie zacytować pewnego modelarza z tego forum: "Ochów i achów mi zabrakło, co by mój zachwyt wyrazić!"

Bardzo mi się podoba. Co u ciebie najbardziej lubię to to, że nawet stare czy słabe jakościowo modele w twoim wykonaniu wyglądają fantastycznie. Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany model , choć mi najbardziej podobają się lufy i superanckie bidony. Z hełmami to troszkę dałeś do pieca , bo świecą się jak psu jaja i przynajmniej u mnie na monitorze mają tą samą barwę co pojazd.

 

Nie zmienia to faktu , że z wielka chęcią postawiłbym sobie taką maszynkę na pułeczce, bo na wysokim poziomie złożona, pomalowana i umorusana..

Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

 

Po tygodniu w galerii, wypada coś napisać.

 

Z hełmami to troszkę dałeś do pieca , bo świecą się jak psu jaja

 

Prawda! Hełmy błyszczą się okrutnie, bo zapomniały się pomalować matem. Chyba właściciel tych hełmów początki sklerozy już ma, bo coraz wiecej rzeczy mu umyka....

 

Bardzo mi się podoba. Co u ciebie najbardziej lubię to to, że nawet stare czy słabe jakościowo modele w twoim wykonaniu wyglądają fantastycznie.

 

Z każdego pasztetu można zrobić coś fajnego, pod warunkiem że nie szaleje się z suwmiarką i olewa się tzw. "błędy merytoryczne" (strasznie lubię słowo "merytoryka" )

 

 

Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem.

 

Nieee, nie pisz tak o mnie, bo czuję się niezręcznie! Jestem sobotnio-niedzielnym sklejaczem, który to zrobił ponad setkę modeli z okładem i wypsiukał kilka litrów farby. Po prostu " trening czyni mistrza" Do mistrza mi jeszcze daleko, wiec trenuję ile mogę, na tyle na ile mi praca i rodzina pozwala..

 

Poza tym bardzo dziękuje za pozytywny odbiór mojej pracy. Nie powiem, jest mi miło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny. Szkopskich baniaków (hełmów) nie maluj mattem!! One się mają delikatnie błyszczeć - pomaluj miesznaką: 75%matt + 25%gloss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.