Skocz do zawartości

Mercedes Benz 170V 1:35 Miniart


kapral

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, hello .

Dzisiaj taki samochodzik prezentuję.

Jest on częścią większego projektu, stąd taka "zastępcza" podstawka.

Model w składaniu rewelacyjny, części super spasowane, wykonanie bardzo dobre.

A teraz kilka zdjęć:

 

IMGP3643.jpg

 

IMGP3639.jpg

 

IMGP3645.jpg

 

IMGP3647.jpg

 

IMGP3631.jpg

 

I kilka zbliżeń:

 

IMGP3649.jpg

 

IMGP3638.jpg

 

IMGP3637.jpg

 

IMGP3626.jpg

 

Miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję .

Jeżeli chodzi o ten dziwny "żółtawo-zielonkawy" kolorek snujący sie na niektórych zdjęciach, biję się w piersi (?) moja wina. Gdzieś uciekł mi balans bieli.

Przepraszam, przy najbliższej okazji postaram się w świetle dziennym kilka fotek uskutecznić.

Seb, dlaczego sadzisz, że szyby pancerne? Czyżbyś miał na myśli to, że są oryginalne z zestawu?

Otóż nie. Zapewniam wszystkich, że szyby są wykonane z koszulki na dokumenty i grubość ich jest duuużo mniejsza niż zestawowych. Oryginał ma grubość 1mm, a te zamontowane 0,18mm.

Co do reszty wspomnianego projektu to mogę ujawnić, że będzie w nim również inny pojazd, a mianowicie Opel Kapitan.

W stanie tech. jak że odmiennym od biednego Mercedeska .

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to przed Katowicami powinno "toto" już w całości ukazać się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mirku bardzo ładny model. Z tego co trochę ki się rzuca w oczy to ta rdza. Wydaje mi się, że za duże są te plamy żółtej rdzy. Wżery powinny być też chyba bardziej ,,poszarpane" na krawędziach. Reszta modelu wykonana na prawdę dobrze. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w tej pracy bardzo wiele ciekawych rozwiązań! I to mi się podoba. Mam jednak zastrzeżenia co do jakości efektów. Wiele zacieków/smug jest obarczonych śladami po pędzlu. Szczególnie rzuca się to w oczy na tylnej szybie - takie rzeczy decydują o odbiorze. Gdybyś pewne efekty robił pigmentami, zamiast olejami mógłbyś uzyskać wiele ciekawszych efektów, do czego zachęcam, bo można na tym modelu się jeszcze poznęcać Jak robiłeś flaki na kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Merc super zużyty Nie pasuje mi tylko jedna rzecz. Ten czerwony, prawie nówka lewarek pod takim wrakiem. Ale może to się wyjaśni jak zobaczymy resztę pracy. Co do szyb to chłopakom chodzi pewnie o 7 zdjęcie. Rzeczywiście potłuczona szyba wygląda tam jakby miała z 2 mm. Myślę że to złudzenie wywołane zmatowieniem lub zagięciem folii na krawędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.