Skocz do zawartości

M4A3 USMC


marioba

Rekomendowane odpowiedzi

Przypierdziele się do zdjęć bo strasznie słabo jest doświetlony model.

 

Co do modelu kawał dobrej roboty, kupę pracy nie poszło na marne. Ode mnie wielki +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

 

Po tygodniowej obecności mojego gniota w galerii wypada coś napisać.

 

Przede wszystkim wielkie dziękuję za to, że model się podoba!

 

brakuje mi jedynie przetarcia metalizerem gąsek suchym pędzlem.

 

Fakt, mogłem przeciągnąć metalizerem...

 

No i doczekałem sie , ładnie "ściorany ".

 

Ściorany olejami i szkolnymi suchymi pastelami startymi na papierze ściernym...

 

Przypierdziele się do zdjęć bo strasznie słabo jest doświetlony model.

 

A wiesz gdzie można kupić żarówki 150W ?

 

Co do modelu kawał dobrej roboty, kupę pracy nie poszło na marne. Ode mnie wielki +

 

Dziękuję....

 

Najlepsza zapalniczka z pacyfiku jaką widziałem

 

Chyba przesadzasz....

 

śliczny, naprawdę kawał dobrej roboty.
świetny gratulacje

 

Mi też się podoba powiem nieskromnie....

 

Mariusz, kiedyś zespół Top One śpiewał "...wejdziemy na szczyt...". I ty tam właśnie jesteś. Rewelacyjny model.

 

Do szczytu to jeszcze mam kawałek drogi...

 

Jest na co popatrzeć!

 

Cieszę się okrutnie z tego powodu...

 

Generalnie modelik wyszedł mi poprawnie. Strzeliłem w nim kilka strasznych baboli. Kilka szczegółów zaniechałem, a kilka elementów zamontowałem w nadmiarze. Ale generalnie jest OK.

 

Jeszcze raz wielkie dziękuję!

 

 

I tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, świetnie ci wyszedł. Zdecydowanie przypadły mi do gustu kolory kamuflażu. Brudzenie nie przesadzone, co także jest jak najbardziej na plus. Co do zdjęć, to moim zdaniem wystarczy tylko je podciągnąć w jakimś programie graficznym.

 

(Pozwoliłem sobie szybko obrobić dwa zdjęcia, mam nadzieję że autor nie będzie mi tego miał za złe )

usmc01zps33b3f931.jpg

usmc10zps1d7cc33c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

(Pozwoliłem sobie szybko obrobić dwa zdjęcia, mam nadzieję że autor nie będzie mi tego miał za złe

 

Nie mam absolutnie za złe...

 

Muszę przyznać, świetnie ci wyszedł. Zdecydowanie przypadły mi do gustu kolory kamuflażu. Brudzenie nie przesadzone, co także jest jak najbardziej na plus. Co do zdjęć, to moim zdaniem wystarczy tylko je podciągnąć w jakimś programie graficznym.

 

Ładnie zdjęcie obrobiłeś, ale przesadziłeś z saturacją. Po twojej obróbce kolory mojego modelu zrobiły się cukierkowo-odpustowe. W realu model ma mniej więcej kolory jak na moich, trochę za ciemnych fotografiach. Pojazd w moim malowaniu jest taki trochę mdło-szarawo przydymiony (Taki efekt chciałem uzyskać. Pisałem o tym w warsztacie...). Na twoich zdjęciach, cały ten efekt gdzieś zniknął...

 

Ciekawe jak prezentowałby się na białym tle? Może spróbujesz?

 

Spróbuję! Może jutro, pojutrze...

 

 

 

I tyle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zdjęcie obrobiłeś, ale przesadziłeś z saturacją. Po twojej obróbce kolory mojego modelu zrobiły się cukierkowo-odpustowe. W realu model ma mniej więcej kolory jak na moich, trochę za ciemnych fotografiach. Pojazd w moim malowaniu jest taki trochę mdło-szarawo przydymiony (Taki efekt chciałem uzyskać. Pisałem o tym w warsztacie...). Na twoich zdjęciach, cały ten efekt gdzieś zniknął...

Wiesz nie miałem modelu przed sobą, więc robiłem trochę w ciemno, traktując tło jako punkt odniesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dla mnie ten model zlewa się z tłem.

 

No, normalnie tego mojego czołga nie widać . Rozpuścił się w tle. Nie przesadzaj Kolego! W galerii jest kupa gorszych zdjęć modeli i nikt się do nich nie przyp....., tylko chwali i gładzi...

 

 

Poza tym zerknij tutaj: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=4105&p=53711#p53711

 

I tutaj: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=2178&p=27451#p27451

 

I jeszcze tu: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=2978&p=38966#p38966

 

To są linki do twoich modeli. Na zdjęciach generalnie g... widać, ale za to nic się nie zlewa z tłem.

 

Ps. Wrzuć więcej prac do galerii, bo poza reklamą imprez modelarskich, to nie ma co oglądać...

 

 

I tyle....

 

 

Zrobię fotki na białym tle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.