Skocz do zawartości

M4A1 76w 1/35


fenek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że ta stajnia modele Shermanów wypuszcza takie, że jest dużo przy nich roboty. Sam je kiedyś sklejałem (szczególnie gąski to tragedia), ale tobie się udało. Model bardzo ładnie zrobiony, bez przesadnego zniszczenia. Mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje koledzy za pozytywny odbiór i uwagi.

Co do błyszczenia to był psiknięty satyną poprawie jeszcze matem.

łańcuch poszedł do wymiany bo rzeczywiście jest zbyt jaskrawy.

Pistol port rzeczywiście niezaszpachlowany ale da się jeszcze to na szczęście poprawić nie mam pojęcia jakim cudem o tym zapomniałem

wewnętrzna strona kół rzeczywiście do dobrudzenia dzięki DARTH za twoją czujność

 

Jeszcze jedno pytanie, jak się wam widzi faktura odlewu, bo robiłem ją za pomocą kleju tamiya

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ładny model, podoba mi się.

 

O tym co zauważyli Koledzy, nie będę nic już pisał. Natomiast osobiście dobiorę się do gąsienic. Wiem że gąski Italeri są wredne, ale można z nimi sobie poradzić. Jak? Wielokrotnie pisałem o tym w moich warsztatach. Ty przynajmniej powinieneś przykleić je do rolek powrotnych. Teraz lewitują. Po podklejeniu mniej waliłyby po oczach.

To błoto jakieś takie rude, za bardzo tlenkowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ładny model, podoba mi się.

 

O tym co zauważyli Koledzy, nie będę nic już pisał. Natomiast osobiście dobiorę się do gąsienic. Wiem że gąski Italeri są wredne, ale można z nimi sobie poradzić. Jak? Wielokrotnie pisałem o tym w moich warsztatach. Ty przynajmniej powinieneś przykleić je do rolek powrotnych. Teraz lewitują. Po podklejeniu mniej waliłyby po oczach.

To błoto jakieś takie rude, za bardzo tlenkowe....

Dzięki co do błota to sie zgadzam następnym razem dam jaśniejsze a gąski poprzyklejam klejem ca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mi się podoba, fajnie pomalowany, zrobiona faktura odlewu też niczego sobie-gitara. Trochę odnośnie podstawki. Kiedyś, ktoś doświadczony poradził mi, aby nie zostawiać takich ram jak u Ciebie tylko robić podstawkę "na równo" z brzegiem. Lepiej to wygląda. Ta gałąź na ziemi też do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mi się podoba, fajnie pomalowany, zrobiona faktura odlewu też niczego sobie-gitara. Trochę odnośnie podstawki. Kiedyś, ktoś doświadczony poradził mi, aby nie zostawiać takich ram jak u Ciebie tylko robić podstawkę "na równo" z brzegiem. Lepiej to wygląda. Ta gałąź na ziemi też do mnie nie przemawia.

Dzięki co do podstawki to przy modelu który teraz kończę spróbuje zrobić tak jak poradziłeś. a co do gałęzi o jest tylko tak położona więc nie ma problemu z jej usunięciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.