Skocz do zawartości

Ardelt Waffentrager mit 8,8 cm PAK 43 auf Praga Wanne 1:35


Mierzu

Rekomendowane odpowiedzi

Model ładny, ale jak wspomnieli Przedmówcy podstawka trochę "ubogo" wygląda. Nie leży mi też kurzenie przy latarni, taka aureolka w koło ( 2 zdjęcie od góry i dołu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model extra,. Ale ta rdza nie przekonuje mnie jakoś.

Kostka brukowa świetna. Nie wiem czy sam ją robiłeś czy tylko malowałeś.Jeśli tylko sam malowałeś to mi się podoba malowanie i brudzenie.

Właz do kanału również fajnie się prezentuje.

Lampa ładna ale za czysta.

 

Figura by się przydała jakiegoś np.malującego swastykę na pojeździe.

Gazety , wózek porzucony,wiadro itp.

Więcej rzeczy to myślę ,że lepiej. A zwłaszcza ,że jest miejsce.

Ale rób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta rdza nie przekonuje mnie jakoś.

Figura by się przydała jakiegoś np.malującego swastykę na pojeździe.

Gazety , wózek porzucony,wiadro itp.

Więcej rzeczy to myślę ,że lepiej. A zwłaszcza ,że jest miejsce.

Ale rób jak uważasz.

Jedyne miejsce na pojeździe, gdzie jest rdza to tłumik. Kukiełek nie robię, a założenie było takie, że swastyka została pomalowana wcześniej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa na podstawce, znajdą się jeszcze łuski, może faktycznie jakiś jeden dodatkowy element.

Generalnie jest to mój drugi model na podstawce. Założenie moje było, iż podstawka będzie ascetyczna w swojej treści.

I koła fioletowe pod kolor budy, ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne macie częściowo rację z podstaweczką, nie mniej jednak świadomie wystawiłem model w galerii pojazdów wojsowych a nie dioram. Nie robiłem dioramy. Nie wykluczam jednak dodania paru dodatków do podstawki. Dziękuję za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super diorama.

Ja proponuję więcej pyłu.

Są cegły ale praktycznie brak pyłu z zaprawy i resztek cegieł. Brak pyłu dziwi ze skąs się on wziął między kostkami brukowymi.

Do tego pomysł z plakatami jest super. Takie fragmentu zerwanych plakatów,może nieco nadpalone.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikne Pane, ale ... z tą namazaną sfastyką to dałeś do pieca, lipa, ale reszta malina.

 

Tak miało być. "Sfastykę" maznął Jurgen, gdy niedomalowany pojazd wyjeżdżał z fabryki.

 

Dorzuciłem na podstawce kilka łusek i plakat nadpalony.Więcej klamotów nie przewiduję. Jak wspomniałem wyżej, podstawką jest tylko dodatkiem.

 

P5210138po_zpsdter4h2z.jpg

 

P5210135po_zpsnscczltl.jpg

 

P5210143po_zps6ejdz35h.jpg

 

P5210145po_zpsvknwi1tn.jpg

 

P5210146po_zpsi7iepblc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak miało być. "Sfastykę" maznął Jurgen, gdy niedomalowany pojazd wyjeżdżał z fabryki.

 

 

 

Wypraszam sobie, nic nie mazałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.