Skocz do zawartości

Mig-21 F-13 nr b. 2015 Revell 1:72


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jednak dzisiaj zaczełem kolejnego Miga,jak w tytule będzie łaciaty z nr b.

2015.Kokpit uzupełniłem "rurkami z tyłu kabiny/jeszcze dostana kolorki/ i na zagłówku wymieniłem element plastikowy/nie wiem jaką ma nazwę / na blaszkę ,reszta "spudła"

 

45485459.jpg

75442889.jpg

10006832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Do Bisa i UMa użyłem Model Master interior blue/green nr 2135 a do "ef trzynaście" Hobby Color gray nr H306

 

Robert dziekuję za szybką odpowiedź. czy jest jakiś akrylowy odpowiednik tej emalii Model Mastera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Szykuje się smakowity szybki

 

EDIT: Nie wiem czy masz schemat z Aeroplanu, tam jest zdjęcie na którym widać część zbiornika. Kamuflowany z czerwonym czubkiem mniej więcej do pierwszego szwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

young mam ten schemat ze zdjęciem ale wymyśliłem sobie że zbiornik będzie /pożyczony/ alu .W związku z tym pojawił się mały problem,revel zrobił spawy wypukłe,zgodne z oryginałem ,po sklejeniu połówek baniaka trzeba go po szpachlować bo są szpary,spróbuję zmyć szpachlę debonderem zobaczymy co z tego wyjdzie/kolor aluminium jest bezlitosny /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni kolor kamo plus dodatkowe kolorki:stożek wlotowy na czerwono,element płetwy zielony dysza stalowy.Położony pierwszy filtr jak wyschnie położę jeszcze jeden na górę Miga.

 

 

dsc05023t.jpg

dsc05025y.jpg

dsc05027j.jpg

dsc05029i.jpg

dsc05030vv.jpg

95994614.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , nie .Przecież to miał być kamuflaż konkursowy.A stożek to najprawdopodobniej pomalowali na WAT , żeby sobie zaganiani pchor . "makówek " nie rozbijali. Więcej jak pewne.Tym bardziej że nigdzie nie widzę zagłuszki na stożek .To jeszcze większa pewność [ najpewniejsza ]

 

http://www.demobbed.org.uk/images.php?s=e&type=745

Ok 150 zdjęć 21 galeria w róznych sytuacjach - Nasze też są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę nie psuj samolotu .Jak ma to być 21 w kamuflażu [ w końcu jedynak ] to niech będzie "orginal " Zebyś nie musiał tłumaczyć oglądającym , dlaczego ma czerwony " dziób " -

bo własnie wrócił z przechwycenia i rozpędzania i jest rozgrzany
. Słynna odpowiedż, słynnego technika Bacy z 26plm, którego do białej gorączki doprowadzały pytania dyletantów
" a dlaczego jedne mają przody zielone , a drugie czerwone "
[ chodziło oczywiście o samoloty z zagłuszkami i bez ] Nie sądzę zeby taki klient kiedykolwiek zadał więcej podobne pytanie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna stożek i belki podskrzydłowe w kolorze czerwonym to pozostałość po "Wacie". W tym samym okresie prawa klapa skrzydłowa była bodajże srebrna - podmieniona z innej maszyny.

Z drugiej strony zdjęcie z dedykacją dla babci131.

Jak widać kapelutek załapał na zdjęcie.

MiG-21F-13_2015.jpg

Zdjęcie wymarałem w zestawie dekali Intechu "80 lat PSP".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.