Skocz do zawartości

Mi-2 REAKTYWACJA


tees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam kolejne wcielenie Intechowskiej dwójki tym razem pod szyldem Mastercraftu.

784d43f998c7f6b5.jpg

Kalkomanie

7f19e9e1147ffb7a.jpg

Przykłady czterech malowań zestawowych

09debd55dd028da8.jpg

e932acd7021ea6e4.jpg

25f40bec0028f9ac.jpg

fdedd8249e948353.jpg

Co do polskiego malowania policyjnego bo przypuszczam ze ono będzie cieszyło się największym powodzeniem , to niejest tak różowo. Mianowicie porównując ze zdjęciami egzemplarza SN-07XP to numer F-007 który jest na kalkach powinie być F-005. W zestawie są białe napisy UWAGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Naprawde już będzie w porządku . Ujarzmiłem machine. Dokończe poprzedni wątek. Napis UWAGA SMIGLO jest na kalce biały a powinien być czerwony wpisany w biały prostokąt. Czerwone obramowania na okna są ale nie nate co być powinny. No ale to chyba nie jest wielki mankament.

 

Grześ. Kupił mi go kolega w Zywcu za jedyne 17 PLNów . Są jeszcze conajmniej dwa zestawy oprucz tego. Malowania morskie w tym jedno nasze i wojsk lądowych i też jedno polskie kamo łaciate brązowo -zielone .

P.S. dotarła przesyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zajrzałem na stronke Mastercraftu i faktycznie, Marynarka Wojenna Meksyku i 2 wersje Lotnictwa Wojsk Lądowych... Liczę na jakieś ciekawe kalki

tees jeśli pytasz o przesyłkę z SW-4 to wyleciał do mnie wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio już miałem go kupić, w wersji oczywiście Intechu, a tu taka niespodzianka. Mam gdzieś błędy w kalkomaniach - i tak się cieszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to modele intech mam na myśli mi-2 ił-2 me262 to produkty czeskiej firmy smer a przynajmniej są pakowane w ich pudełka.

Tomaszu. Trochę namieszałeś. Jak już to już Me-262 to oryginalnie Heller, następnie pakowany przez Smer a potem Intech. Natomiast ten konkretny Mi-2 o którym piszemy to produkt Intechu ,a Czesi robili kiedyś midwójkę swoją pod szyldem Aerotimu którą następnie konfekcjonował Ariex Promodel. Ta dwujeczka była owiele gorsza od Intechowskiej. Smer puścił serie do składania zwaną KLIK-KLAK. Co do Ił-2 niewypowiadam się bo nigdy go nie widziałem i niewiem co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące swoje 3 grosze :-)

Kolega Tess troszkę namieszał w kwestii przepaków Mi-2. Produkt Ariex Promodel (z dumnym napisem na pudełku: Edycja Limitowana) to również nasz rodzimy Intech zawierający obok kalek produkcji Techmodu także arkusz kalkomani do wersji URP-G sygnowany logo... Intech :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące swoje 3 grosze :-)

Kolega Tess troszkę namieszał w kwestii przepaków Mi-2. Produkt Ariex Promodel (z dumnym napisem na pudełku: Edycja Limitowana) to również nasz rodzimy Intech zawierający obok kalek produkcji Techmodu także arkusz kalkomani do wersji URP-G sygnowany logo... Intech :-)

Lukaszu. Niemasz racji. Tak się sklada że początkiem 90lat bylem w projekt arieksu zaangażowany a wtedy to intech miał midwójke dopiero w planach w dalekiej przyszłości. A tak poza tym to jeszcze mam tą dwójke Ariexowską to można porównać z iIntechem. Oto wypraska Ariexu

bda4a8b9ad2fa4ca.jpg

2d9563e31e4bb422.jpg

Intechowską to chyba wszyscy znają i prezentować nie trzeba.

Co do kalek to były tylko i wylącznie Techmodowskie na wersje ratownictwa morskiego z oznaczeniami 18 Eskadry Ratownictwa Morskiego Gdynia Babie Doły 1990r , Mi-2 T Eskadry Minowej 49 PSB z Pruszcza Gdanskiego z 1993r i na wersje wojsk armi Irackiej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.