Jump to content

Juras

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Juras

 1. dwa czy trzy kolory mam do dzis maja ponad 30 lat
 2. Ma ktoś jakieś dane adresowe ,facebooka ,tego człowieka
 3. tak wysłałem zaliczkę + koszt przesyłki
 4. O widzę że nie jestem sam, to może ustalmy jakiś termin oczekiwania i złóżmy wspólnie zawiadomienie jeśli to tak ma wyglądać,choć mam nadzieję że gościu wywiąże się z zobowiązań
 5. Problemu to nie ma ,zaniepokoił mnie brak kontaktu
 6. Witam Czy ktoś wie co dzieje się z kolegą Rektorem ,nie mogę się skontaktować, a czekam już długi czas na odlewy
 7. Mam akurat rozpoczęty model miga firmy R.V. Nie polecam ,specyalnie kupiłem MF-a Edka super modelik
 8. Juras

  Mig-29

  Ludzie czy wszystko trzeba zaraz upolityczniać ,rzygać się chce od tego jęku,trzeba chodzić na wybory .Forum modelarskie - boję się otworzyć pudełka z modelem bo zamiast wyprasek będzie zdjęcie jakiegoś zasrańca z tej czy innej opcji politycznej Pozdrawiam Juras
 9. Sprawa jest pewna na 200 procent 19 kwietnia będzie przewidziana kasa ,odezwę się ok 16-17 kwietnia i mogę poczekać wtedy na odlew ok?
 10. Z końcem kwietnia bym zakupił ,będzie "lewa" kaska
 11. Czy star 66 jako zwykła ciężarówka do przewozu ludzi jest też?
 12. Można przestać kleić modele oglądając takie cudeńka
 13. W monografii lotniczej nr 100 ,podają że wnętrze łosia pomalowane było na szaro
 14. Dziękuję wszystkim za pomoc Pozdrawiam J.W.
 15. Witam, mam dylemat odnośnie panzer IV ,która polecacie revell, zvezda czy italeri Pozdrawiam J.W.
 16. Jakiś czas temu pisałem o modelu Ił-10 firmy Fly, i po tym co przeszedłem podczas sklejania tego modelu wiedziałem że nie kupię ich Łosia. wypraski wyglądały zachęcająco,spasowanie części ,głównie kadłub skrzydło i kabina to już niestety porażka.
 17. Generalnie model Ił-a przedstawia wczesną wersję z dwoma działkami w skrzydłach, walczę z nim teraz schnie szpachla ,mimo to jestem dobrej myśli
 18. Ił 10 Fly zacznę od instrukcji ,na pierwszy rzut oka ładnie opracowana papier kredowy ale nie do końca w niektórych momentach czytelna ,wypraski również przy pierwszym przyjrzeniu się wyglądają ładnie . I to koniec pozytywów,elementy modelu to taki short run skrzydła fatalnie spasowane ze sobą, kadłub również, no i na koniec polączenie kadłuba ze skrzydłami nie trzyma kompletnie symetrii ,ił 10 KP którego to sklejałem w latach 80 był lepszy mimo że linie podziału miał wypukłe . To tyle , model nie wart 70 złotych .Oczywiście nie przekreślam ich Łosia ,sam jestem ciekaw jak będzie wyglądał.Plastik z którego model wykonano jest miękki i łuszczący się przy obróbce.
 19. Sklejam Ił-a 10 firmy Fly spasowanie katastrofalne jeżeli ich łoś będzie podobny to ja dziękuję.Na zdjęciach części do Łosia wyglądają zacnie ,ale czy potwierdzi się to w modelu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.