Jump to content

jacus1944

Members
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

630 profile views
 1. Ładnie "siadły" te błotniki, czysta robota:-)
 2. Bardzo udany model. Faktura wieży super się prezentuje. Jak dla mnie może trochę za dużo rdzy, ale z drugiej strony radzieccy chyba nazbyt nie zabezpieczali stali...brudzenie na kołach być może trochę dziwnie wyszło, myślę tutaj o sposobie rozłożenia/rozlania tego błota, ale za to błoto ma fajny, naturalny kolor.
 3. Na prawym błotniku, w jego tylnej części, w zasadzie brak jest rozjaśnień między tymi poprzecznymi uwypukleniami. To jest zamierzone czy po prostu przeoczyłeś? Pędzelek w ruch pójdzie tylko na nity czy również właśnie na te uwypuklenia na błotnikach?
 4. Bardzo przyjemny model. Od dłuższego czasu w galerii nie było tak dobrego modelu. Gratuluje!
 5. Imponująca praca.
 6. Voyager wydal fajne oslony siatek, prawie w calosci zgodne z tym co widac na fotkach. Duzo zdjec pojazdow G2 jest w 18 zeszycie Panzerwreck.
 7. Przy tym pojeździe można pobawić się z brudzeniem powierzchni wokół armaty. Z pewnością można dołożyć więcej błota, piachu itd. niż na pancerzach czołgów:-)
 8. A jak jest z wycinaniem tych zapięć? Materiał jest na tyle "przyjazny", żeby wyciąć je bez uszkodzeń?
 9. Piękna praca, a cały warsztat to kopalnia wiedzy...
 10. A to ciekawe z tym zimmeritem...bodaj na wszystkich widzianych przeze mnie modelach malowany był w różne odcienie szarości:-)
 11. Spotter, odnośnie Twojego warsztatu,napiszesz jak zrobiłeś te jasne rysy na bazowym kolorze, malowane? a jeżeli tak to jaki pędzel czy może mikrodrucik?
 12. Ja raczej sporadycznie zabieram głos, ale oglądam zdecydowaną większość wątków...sporo warsztatów to kopalnia wiedzy od kwestii historyczno-technicznych po techniki modelarskie, więc odpowiedź ode mnie brzmi prowadzić!!!:-) aha ta odpowiedź miała zostać opublikowana w wątku o RSO...
 13. Elegancko! Trochę kurzu i piękny model.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.