Jump to content

Solo

Members
 • Content Count

  12,365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by Solo

 1. No jużbez przesady żeby szukać zamiennika dla kleju Tamki. Ja rozumiem taki tani zamiennik Tool Cleanera żeby nie żałować go do czyszczenia aerka to ma głębszy sens, ale klej... Ileż to butelek się zużywa do budowy modelu?
 2. Rozcieńczalnik Hataki pomarańczowej niemal w ogóle nie śmierdzi, więc skład chyba jednak trochę inny.
 3. To samo zdaje się dotyczy Mr. Tool Cleanera. Ten sam skład.
 4. To mnie zaskoczyło. Ale wychodzi na to że to prawda, bo zapach identyczny.
 5. A i obie otwarte też były. Chyba tylko dwóch zamkniętych na raz nie widziałem:
 6. Amerykanie nie, tylko kilkadziesiąt maszyn koreańskich i saudyjskich.
 7. Ja rozcieńczam go z reguły w okolicach 1:4 - 1:5, ciśnienie około 1 atmosfery. Trzeba tylko malować tzw. mokrymi warstwami, nie mgiełką.
 8. Solo

  F 16

  Pamiętaj tylko że ta rurka ma bardzo cienkie ścianki, pewnie trudno będzie to w żywicy odtworzyć, ale warto.
 9. No nie, jest jeszcze opcja ignorowania usera, wtedy Twoich postów nie widać i problem znika. Bardzo przydatna funkcja.
 10. C008 to taka trochę srebrzanka. Jeśli jeden uniwersalny kolor to proponowałbym jakiś Aluminium np. Xtreme Metal, ewentualnie jeszcze drugi Matt Aluminium, żeby trochę zróżnicować panele bazowo, a potem to już zabawa w szeroko rozumiany paneling.
 11. Tylko że nikt nie krytukuje tutaj używania lajków, skrótów, gifów, piktogramów, obrazków czy czegokolwiek innego jako uzupełnienia tekstu pisanego, bo nie tylko nie ma w tym niczego złego, a wręcz uważam to za coś wzbogacającego przekaz. Problemem jest lajk zamiast tekstu, bo tekst jest wręcz nienormalny i jak zabrakło obrazka to nie wiadomo jak przekazać emocje. To jest dopiero problem. A nasz język polski pisany nie powstał z obrazków tylko zdaje się z łaciny, bo dobre tysiąc lat temu w ogóle słowa pisanego na terenach Polski nie używano.
 12. Coś niesamowitego... Nieprawdopodobne... Co?!!! To jest właśnie normalne co Grześ pisze. Ma to wartość, a nie pyk i poszło. To jest autentycznie przygnębiające. Czytałem nie raz że teraz przekaz pisany skierowany do młodych ludzi musi być zwięzły i krótki, bo nie potrafią się skupić i po prostu długiego tekstu nie przeczytają. Sądziłem że to trochę przesadzona opinia, ale ten wątek mi uświadamia że jest wręcz gorzej. Tekst staje się anachronizmem, nudnym i męczącym, nie jest czymś normalnym. Muszą być obrazki, bo proste zdanie zamiast nich jest już czymś ponad siły. Chyba nigdy w życiu nie odczułem tak mocnej zmiany pokoleniowej jak dziś. Niby można się pośmiać, ale tak naprawdę to jest przygnębiające.
 13. Solo

  F 16

  Jeszcze w kwestii tego dzyndzla: w środku jak widać na zdjęciu jest taka dość szeroka rura, a u Ciebie wyglada to jak wgłębienie. To wina zdjęcia czy tam jednak nie ma takiej rurki?
 14. Solo

  F 16

  A tak na serio to jak rozumiem będzie potrzebna poważna chirurgia i przeszczepy? Ta końcówka kadłuba to jest już żywiczna czy to odcięty ogon zestawowy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.