Jump to content

marek d

Members
 • Content Count

  860
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by marek d

 1. marek d

  foto

  https://i.imgur.com/8UGmr9D.jpg
 2. Nie znam się więc mi się podoba. Modelik bajka do tego podany łopatolobicznie. Ciekawą drogę przeszedłeś; od rumuńskich meserów i innych fruwajek do atlantyckich fal.
 3. Spokojnie to nie jest mój pierwszy mustang, wszystko będzie jak trzeba.
 4. Dolepiłem wydechy, wyloty półcalówek i kilka obrazków. Jako że mało zostało już do przyklejenia to następne spotkanie już chyba w galerii.
 5. Moją VIII robiłem z weekenda i nie przypominam sobie problemów że skrzydłem.
 6. Oj ale to są znane bolączki. Najgorsza to górna pokrywa silnika, zamiennik żywiczny też różnie pasuje; często mijają się imitacje wkrętów w stosunku do dolnej lini. Dolna pokrywa też wymaga trochę uwagi. Małe wstawki po bokach kadłuba, nie starannie spasowane powodują problemy z górą skrzydła. Generalnie trzeba się starać by nie zepsuć tego co zrobił producent, Na foto: za pierwszym razem był u mnie słabo, błędy popełniłem już na etapie wycinania części , ale kolega jest widzę sprawnym lepiaczem więc da sobie radę.
 7. Fajnie, dorzuć jeszcze fotkę z poprawionym podwoziem i wtedy się napij.
 8. Zlepiłem trzy edkowe spity, w kolejności IX, VIII, XVI. Wszystkie miło wspominam choć mają kilka newralgicznych punktów.
 9. No to teraz masz co psuć.............. oby nie.
 10. Fajny. Mój tak ładnie nie wyszedł.
 11. Gdzieś było o tych kołach że średnio pasują. Sprawdź.
 12. Pytaj ludzi ; może komuś zastała druga z modelu Tamki.
 13. Dziękuję za przepis. Właśnie prawa strona mi się podoba bardziej.
 14. Pytanie do spitfiremaniaków: ... czy australijskie VIII miały wskaźnik wysunięcia podwozia. Nie mogę jakoś się dopatrzeć na fotkach. Obecność tego wichajstra warunkuje dodanie napisu na skrzydle.
 15. Podoba mi się kopeć. Zdradzisz procedurę?
 16. ... ale nie bo nie, czy jakieś konkretne powody? Rozwiń proszę
 17. Adler i AS-186 to jest to samo tylko pakowane przez innego chińczyka. Mój AS - 186 pracuje już 10 lat, bez awarii i trochę modeli pomalowałem.
 18. To samo powiedziałem jak robiłem swojego o tablicy Yahu. Wygląda fajnie, będzie Grande Finale.
 19. Lubię ten samolot, ale trudno ocenić Twoje wysiłki bo foty marne.Na tyle co widać wygląda porządnie. Tam nie było widać sufitu tylko plątaninę rurek i kabli.
 20. Witam. Dawno mnie nie było w warsztacie forumowym, jest okazja to zmienić. Mój drugi model w skali dla amerykańskich emerytów. Skala coraz bardziej mi się podoba. Modelik zaczęty w ubiegłym roku trochę mieszkał w szafie. Teraz jest okazja by przy nim podłubać. Trochę fotek zbiorczych: Kabina: fabryka+ eduard+ pasy HGW + Yahu Gonzo oprotestował krzesło szofera, ale było za późno. Oglądając budowy na innych forach zauważyłem problem ze pasowaniem panelu z wiatrochronem. Przymiarki, piłowanie i metody mało subtelne jakoś zaradziły
 21. Nie zmiennie mam olbrzymi szacunek do kolegów wykonujących te wyplatanki linek. Mówiłeś że to łatwe, ale ja nie wierzę. Świetny model, mam nadzieję zobaczyć gdzieś na żywo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.