Jump to content

rizzi GT

Members
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 1. Przydało by się choć natrasować linię drzwi.
 2. To się dopiero nazywa komplement... i zgadzam się z nim
 3. A w jakiej konfiguracji robisz model? Tak i tak ale zależnie od egzemplarza z przejściem pomiędzy tymi kolorami jest różnie. Najpierw określ w jakiej konfiguracji robisz model i w jakim malowaniu. Najlepiej znajdź zdjęcia egzemplarza którego będziesz robił.
 4. Bardzo ładny model i zdjęcia.
 5. Dużo od siebie dodałeś, to lubię. Fajny model
 6. Idziemy podobną drogą. Też dorabiałem szary do E-2C jako test do większej ilości koloru pod B-1 48-ce. Tu potrzeba farby na wiadra ;) Więcej pogadamy na PW.
 7. Fajny model. W Bytomiu skupił na dłużej moją uwagę. Co do podstawki to (o ile się nie mylę) deska do krojenia. Sam też podobnie swojego MIGa-21 pokazałem
 8. Ciekawy model choć szkoda, że nie ma pilotów. Pomysłowa podstawka Zdradzisz jakimi farbami malowałeś i jaki jest Twój przepis (numery, proporcje) na kolor górnych powierzchni?
 9. Świetny model. Widziałem też na żywo w Bytomiu.
 10. Czyli jesteśmy na tym samym etapie poszukiwań. Możliwe, że pójdę Twoją drogą
 11. Bardzo fajny model Masz jakieś zdjęcia przedziału za fotelami pilota? ładnie tam zaszalałeś. Ja nie mogłem za cholerę ich znaleźć. Dlatego też mój duch jest zawieszony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.