Jump to content

Seb

Members
 • Content Count

  2,361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Seb

 1. Ja używam zwykłego kleju Revella do plastiku. CA nie daje praktycznie możliwości korekty o czym kiedyś boleśnie się przekonałem.
 2. A znasz metodę na wykonanie spawów pręcikami plastiku ? Metoda szybsza, czystsza i pozwala wykonać bardzo drobne spawy.
 3. No jakby Japońce by się pośpieszyły, to Shermaniki mogły by ostro po dupie dostawać. Nie wiem czy widziałeś ten jutubowy doktorat w temacie Chi-Ri:
 4. Seb

  Horch Kfz 15

  To współczesne kamo siatki.
 5. Nie wiem o co chodzi, ale chłopie, weź w końcu ogarnij aerograf albo pędzlem maluj.
 6. Seb

  Zakupy... Cz.4

  Zobaczymy czy tak atrakcyjnie będzie przy budowie, bo modele tego producenta to niezła droga przez mękę😀
 7. Seb

  Horch Kfz 15

  To był mój pierwszy model Italeri, byłem zachwycony dodatkami - rozkładany stolik i aktówka 😋 Ocena Twojego modelu raczej niemożliwa, rzuca się w oczy tylko ta sieć rybacka na masce.
 8. Poproś jakiegoś górnika to może foty zrobi z defilady. A swoją drogą, to zdjęcie powinno trafić do tematu "Czołgi się jednak nie brudzą" 😀
 9. Możliwe, że to złudzenie. Tak czy inaczej model z dalszej perspektywy prezentuje się ciekawie😋
 10. Nie podoba mi się to co zrobiłeś z "łbem knura". Nie kumam co tam się dzieje, smugi od pędzla ? No i na zbliżeniach widać też nie lichy odkurz.
 11. Napisałem wyżej że makro to wróg modeli.
 12. W jakim celu ? Kolega Krzysiek napisał, że u Dragona peryskopy są wykonane z transparentnego plastiku.
 13. Makro wrogiem modelu. Super, szkło witrażowe ?
 14. Uczcie się z for zagranicznych jak powinna wyglądać relacja z budowy: https://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=278514&ord&page=1&fbclid=IwAR1iJqipUdxLD5M7MgT-y-QgFqcfR6g4oNh4lDY4-dGMGdTcDBOxNHPu-kc 😁
 15. Absolutnie nie ! To przepak Academy !
 16. To pewnie ze względu na 75-lecie Tygrysa😋
 17. Co Ty proponujesz mocno początkującemu, który nawet pędzla jeszcze nie opanował aftermarkety ? Już jeden do tego modelu wpakował Friule.
 18. Przecież to hitlerowskie wynalazki🙄
 19. O ile dobrze pamiętam, do tego modelu była dodawana osobno kartka z kolorowymi schematami malowań. Pewnie ktoś podprowadził.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.