Jump to content

woocasch

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

woocasch last won the day on August 26 2019

woocasch had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About woocasch

 • Birthday 02/16/1983

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała
 • Interests
  rajdy samochodowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rewelacja! Ilość szczegółów jest porażająca.
 2. woocasch

  Zakupy... Cz.4

  Nie wiem co masz na myśli przez porządną formę, ale formy wtryskowe są cholernie drogie i to nawet do prostych elementów. Mówimy tu o kwotach liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych. A co do projektu 3D to teoretycznie można go zrobić samemu, więc nawet i za darmo
 3. Gitanes Blondes to wiadomo gdzie, ale to HF to gdzie dokładniej ma być?
 4. Ekstra! Aż nie wiem co więcej napisać
 5. No co tu by napisać oprócz tego, że model wygląda obłędnie i bardzo podoba mi się Twoja interpretacja tematu. Rewelacja!
 6. Kalka to produkt MF-Zone: https://www.mojehobby.pl/products/Citroen-DS3-RRC-Kubica-Catalunya-2013.html Co do chromu to skorzystałem także z usług Bujona - MF-Zone. Gdybym kiedyś robił ten model drugi raz to co najmniej niebieskie pola wypadałoby jednak wymalować, bo kalki układają się dosyć ciężko.
 7. Rewelacja! A brudzenie, jak dla mnie, wygląda mega realistycznie
 8. Bardzo, ale to bardzo fajne Subaru udało Ci się zrobić
 9. No właśnie zawsze byłem ciekaw jak to jest określane, bo ogólnie gradacja na papierach czy płótnach ściernych powinna odpowiadać zastosowanemu ziarnu. Chociaż spotkałem się z np. gąbkami ściernymi, które opisane były jako 3000, a zastosowane było ziarno 600 Jestem bardzo ciekaw jakie jest faktycznie zastosowane ziarno ścierne przy płótnie 12000, bo osobiście nie spotkałem się z mikroziarnem powyżej 2500. A co do samego modelu to bardzo dobry postęp w pracach, tak trzymać!
 10. Tap-chan o jakiej podróbce piszesz?
 11. Popatrz sobie na oryginał, tam siatka jest zlicowana z górną krawędzią, gdybym dał ją od dołu też by to nie wyglądało dobrze. A co do sąsiadek to nie mam zamiaru ich do niczego przyklejać 😀
 12. Siatka na grillu jest z zestawu, czyli to co daje Belkits w pudełku. Na masce jest z Abera, szczerze to teraz z głowy nie pamiętam, której użyłem, ale głównie korzystam z siatek z oczkami 0,5mm i 1mm. Nie spodziewałem się aż tak dokładnej analizy każdego szczegółu i wytykania nawet najmniejszego uchybienie, no ale widać taki urok tego forum A co do kalek to tak jak pisałem jest to produkt Racing43, już są raczej ciężko dostępne, ale można je kupić choćby tutaj: https://www.spotmodel.com/product_info.php?products_id=18985 Kiedyś były także w ofercie MF-Zone, ale z tego co wiem to już się wyprzedały i nie ma w planach nowej produkcji.
 13. Coś nie tak tzn. co jest nie tak jak być powinno? I masz na myśli przedni grill czy siatki w masce? I jak już tak dopytuję to czy oby dwie czy któraś konkretnie Ci się nie podoba?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.