Jump to content

woocasch

Members
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

woocasch last won the day on August 26 2019

woocasch had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

1 Follower

About woocasch

 • Birthday 02/16/1983

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała
 • Interests
  rajdy samochodowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tutaj jest: http://www.comdrive.ig.pl/beemax?func=productPage&wid=420&pid=508&cid=62&prid=
 2. Albo jeszcze później, zobaczymy jak to się rozwinie. Nie zdziwię się jak sezon zacznie się w Holandii. MotoGP planuje ruszyć początkiem maja. W WRC po Meksyku też jest przerwa (już chyba nawet to potwierdzili) aż do Rajdu Portugalii w drugiej połowie maja.
 3. W zeszłym sezonie nie typowałem, ale w tym postaram się na stałe dołączyć do zabawy
 4. Rewelacja! Ilość szczegółów jest porażająca.
 5. Nie wiem co masz na myśli przez porządną formę, ale formy wtryskowe są cholernie drogie i to nawet do prostych elementów. Mówimy tu o kwotach liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych. A co do projektu 3D to teoretycznie można go zrobić samemu, więc nawet i za darmo
 6. Gitanes Blondes to wiadomo gdzie, ale to HF to gdzie dokładniej ma być?
 7. Ekstra! Aż nie wiem co więcej napisać
 8. No co tu by napisać oprócz tego, że model wygląda obłędnie i bardzo podoba mi się Twoja interpretacja tematu. Rewelacja!
 9. Kalka to produkt MF-Zone: https://www.mojehobby.pl/products/Citroen-DS3-RRC-Kubica-Catalunya-2013.html Co do chromu to skorzystałem także z usług Bujona - MF-Zone. Gdybym kiedyś robił ten model drugi raz to co najmniej niebieskie pola wypadałoby jednak wymalować, bo kalki układają się dosyć ciężko.
 10. Rewelacja! A brudzenie, jak dla mnie, wygląda mega realistycznie
 11. Bardzo, ale to bardzo fajne Subaru udało Ci się zrobić
 12. No właśnie zawsze byłem ciekaw jak to jest określane, bo ogólnie gradacja na papierach czy płótnach ściernych powinna odpowiadać zastosowanemu ziarnu. Chociaż spotkałem się z np. gąbkami ściernymi, które opisane były jako 3000, a zastosowane było ziarno 600 Jestem bardzo ciekaw jakie jest faktycznie zastosowane ziarno ścierne przy płótnie 12000, bo osobiście nie spotkałem się z mikroziarnem powyżej 2500. A co do samego modelu to bardzo dobry postęp w pracach, tak trzymać!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.